SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Synovate rośnie w siłę

Synovate, jedna z czołowych firm badawczych na świecie, poinformowała o nabyciu agencji: Blackstone Market Facts oraz Censydiam

Synovate, jedna z czołowych firm badawczych na świecie, poinformowała o nabyciu agencji: Blackstone Market Facts oraz Censydiam.

Blackstone Market Facts jest jedną z największych agencji badawczych typu full-servis w Indiach. Zatrudnia 180 pracowników w 12 biurach na całym subkontynencie indyjskim.

Adrian Chedore, CEO Synovate Global powiedział: "Cieszymy się ogromnie, że wraz z przejęciem Blackstone Market Facts, Synovate pozyskała nie tylko dobrze rozwiniętą infrastrukturę badawczą, ale również wspaniały zespół ekspertów".

Alok Shanker, Dyrektor Zarządzający Blackstone Market Facts, stwierdził, że dzięki obecności w grupie Synovate, Blackstone Market Facts będzie mogła wykorzystać w pełni możliwości rynku indyjskiego. "Jako część grupy Synovate będziemy oferowali naszym klientom globalne rozwiązania badawcze, wykorzystując jednocześnie naszą długoletnią wiedzę o lokalnym rynku".

Drugą firmą, która dołączyła do Synovate jest belgijska Censydiam.

Agencja Censydiam została założona w 1987 roku. Zatrudnia 170 pracowników w 12 biurach w Europie, Azji, Afryce, Stanach Zjednoczonych oraz na Bliskim Wschodzie. Censydiam znana jest z unikalnych rozwiązań w dziedzinie badań psychodynamicznych. Wypracowana przez Censydiam metoda umożliwia pogłębione zrozumienie motywacji i strategii osiągania satysfakcji konsumentów w odniesieniu do poszczególnych relacji lub marek.

"Wiele światowych firm wykorzystuje unikalny styl Censydiam, by tworzyć doskonałe koncepty nowych produktów oraz prowadzić owocną komunikację z klientami" - powiedział Adrian Chedore. "Czekamy z niecierpliwością, aby rozwiązania, które oferuje Censydiam zostały przedstawione również naszym dotychczasowym klientom."

Jan Callebaut, CEO Censydiam, a zarazem jeden z założycieli firmy tak skomentował nowy układ: "Decyzja o przyłączeniu do Synovate daje Censydiam wspaniałe możliwości. Jest to historyczny moment. Po 15 latach niezależnej działalności otwiera się przed nami nowa era. Dzięki połączeniu z Synovate będziemy mogli dostarczyć naszym globalnym klientom nowoczesne rozwiązania badawcze."

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Synovate rośnie w siłę

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl