SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Szefowa Net Media Broker: Terlikowscy nie byli współwłaścicielami Małego Dziennika, rozważamy różne warianty jego przyszłości

- Małgorzata i Tomasz Terlikowscy byli współtwórcami i osobami firmującymi Mały Dziennik, ale od samego początku wyłącznie my byliśmy właścicielami domeny - informuje portal Wirtualnemedia.pl Marta Szczecińska, właścicielka firmy Net Media Broker. Dodaje też, że w tej chwili rozważane są „różne warianty przyszłości” witryny.

Article

Terlikowscy wycofali się z firmowania Małego Dziennika swoim nazwiskiem w lutym br. Od samego początku portalu w 2016 roku, MalyDziennik.pl funkcjonował w mediach jako ich wspólne przedsięwzięcie. - Chcemy na ostro, co nie zawsze jest możliwe gdzie indziej, komentować rzeczywistość z punktu widzenia konserwatywnego i chrześcijańskiego. Chcemy odważnie mówić o rodzinie, chcemy odważnie mówić o małżeństwie. Chcemy bronić życia - mówił tuż po uruchomieniu serwisu Tomasz Terlikowski, który został także jego redaktorem naczelnym.

Od miesiąca ani Tomasz Terlikowski, ani jego żona nie mają już nic wspólnego z serwisem. - Z przyczyn osobistych i biznesowych przerwaliśmy współpracę z inwestorami. Inwestor, ubiegając nas, wykupił wszystkie prawa, nie mamy z tym już nic wspólnego. Wszystko odbyło się lege artis, ale myśmy popełnili na samym początku kilka błędów prawnych i stąd taki finał - mówił Terlikowski portalowi Wirtualnemedia.pl.

Marta Szczecińska, prezes i właściciel firmy Net Media Broker, która była partnerem małżeństwa Terlikowskich w przedsięwzięciu, mówi nam jednak, że sprawy mają się nieco inaczej. - Państwo Terlikowscy nigdy nie byli właścicielami czy współwłaścicielami serwisu. Byli zaś jego współtwórcami, osobami firmującymi go i piszącymi na portal. To my byliśmy właścicielami domeny, podmiotem opłacającym projekty graficzne, obsługę informatyczną, reklamę itp. - wylicza Marta Szczecińska.

Szczecińska zapewnia, że w związku z takim stanem prawnym nie ma mowy o wykupieniu serwisu czy też przejęciu udziałów. - My już je posiadaliśmy. Jeśli zaś chodzi o zakończenie współpracy to fakt: Tomasz Terlikowski poinformował nas o swojej rezygnacji, a my po prostu przyjęliśmy to do wiadomości - informuje.

Dodaje, że teraz firma Net Media Broker ma kilka pomysłów na to, co dalej będzie działo się z Małym Dziennikiem. - Rozważamy różne warianty jego przyszłości - informuje szefowa Net Media Broker. Nie zdradza jednak żadnych szczegółów.

Tomasz Terlikowski mówi nam, że w najbliższym czasie ani on sam, ani wspólnie z żoną, nie planują uruchomienia przedsięwzięcia podobnego do Małego Dziennika.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Szefowa Net Media Broker: Terlikowscy nie byli współwłaścicielami Małego Dziennika, rozważamy różne warianty jego przyszłości

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl