SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

"SZEJKowanie" reklamuje fugi Atlas

Firma Atlas rozpoczęła działania w ramach nowej, kreatywnej kampanii produktowej. „#teamSZEJKujemy” to wielokanałowy projekt marketingowy, którego celem jest promocja fugi Atlas w kontekście najprostszej metody mieszania, jaką jest SZEJKowanie.  

Article

Głównym celem kampanii „#teamSZEJKujemy” jest promocja fug - Atlas Fugi Ceramicznej oraz Atlas Fugi Elastycznej.  Na potrzeby tej akcji wyprodukowano i zasilono punkty sprzedaży w tzw. SZEJKery, czyli dedykowane wiaderka z wieczkiem, które są jedynym narzędziem potrzebnym do SZEJKowania.

SZEJKowanie to nie tylko platforma komunikacji, w ramach której prowadzone są wielokanałowe działania, to również autorska i innowacyjna metoda przypisana i jednoznacznie kojarzona z marką Atlas.  

Przed startem kampanii „#teamSZEJKujemy” w social mediach pojawił się teaser, który miał budować napięcie. W tym czasie powstała oficjalna grupa Atlas na Facebook – Atlas-zŁAPmy się!, liczy kilka tys. członków.

Celem grupy „Atlas-zŁAPmy się” jest budowanie społeczności #teamSZEJKujemy, która nie tylko polubiła nową metodę mieszania, ale stworzyła z niej pretekst do dobrej zabawy.

Wykorzystywany w kampanii spot nakręcono w EC1 w Łodzi w Hali Maszyn.

- Na potrzeby kampanii oraz filmu promocyjnego stworzyliśmy rapowany utwór muzyczny. W tej chwili jest on dostępny we wszystkich kanałach social mediowych, które umożliwiają kręcenie własnych filmów i ich publikowanie. Taki był nasz pomysł na User Generated Content, a więc aktywne zaangażowanie użytkowników w SZEJKowanie, w dobie tak modnego formatu jakim stało się wideo. Jesteśmy bardzo dumni z Fachowców, którzy nagrywają filmy i publikują je w social mediach. Dzięki zaangażowaniu wielu kampania ma już charakter wiralowy i cieszy się pozytywnym odbiorem w sieci. – tłumaczy Aneta Dobrzyńska, kierownik komunikacji branżowej Atlas.  

Kampania w zdecydowanej mierze prowadzona jest w social mediach. Grupa „Atlas-zŁAPmy się” stała się główną platformą komunikacji, gdzie obecnie #teamSZEJKujemy liczy już blisko 8 tys. członków. Marka Atlas regularnie organizuje konkursy i zachęca fachowców do SZEJKowania. Do wygrania są m.in. telefony, głośniki czy zegarki. W puli nagród znajduje się również dedykowana kolekcja ubrań – czapki, t-shirty oraz bluzy.

 

Dołącz do dyskusji: "SZEJKowanie" reklamuje fugi Atlas

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl