SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Sześć nowych osób w zespole Sigmy

Sześć osób dołączyło w ostatnim czasie do zespołu agencji PR Sigma International (Poland) Ltd.

Powiększenie zespołu wiąże się szybkim rozwojem firmy, która w ciągu roku (sierpień 2005-lipiec 2006) wygrała prawie 70% przetargów i konkursów ofert, w których wzięła udział.

Account Managerem w zespole obsługi klientów z branży nowoczesnych technologii została Joanna Dunin-Kęplicz. Ukończyła zarządzanie i marketing w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Pracowała w dziale PR firmy Compaq, Kancelarii Prezydenta RP i w agencji PR. W Sigmie koordynuje działania na rzecz dwóch nowych klientów: Cisco Systems i Crowley Data Poland.

Junior Account Managerem w tym samym zespole został Sebastian Stępak. Ukończył psychologię społeczną w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, pracował w agencjach PR, współorganizował trasy koncertowe amerykańskich zespołów jazzowych w Polsce. W zespole Sigmy pracuje przy obsłudze firm McAfee i BLStream.

Także Junior Account Managerem, ale w zespole FMCG, została Paulina Maszewska. Ukończyła Wydział Socjologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego, pracowała jako dziennikarka, a następnie w kilku agencjach PR. W Sigmie prowadzi działania dla Stowarzyszenia Wytwórców Produktów Markowych ProMarka.

Junior Account Executive w tym samym zespole została Anika Paliszewska. Ukończyła Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej w Warszawie, pracowała w anglojęzycznym wydawnictwie, zespole szkół społecznych, prowadziła warsztaty reklamowe. W Sigmie uczestniczy w działaniach na rzecz eBaya, firmy farmaceutycznej Baxter i firmy Żywiec Zdrój.

Do zespołu Sigmy dołączyły także dwie osoby jeszcze studiujące, na stanowisku Junior Account Executive.

W zespole obsługi klientów z branży usług, transportu i logistyki pracuje Zuzanna Seredyn, studentka Iberystyki na  Uniwersytecie Warszawskim.  Zaangażowana jest w działania na rzecz brytyjskiej firmy logistycznej Wincanton oraz wspiera dział public affairs.

Michał Miłowski kończy obecnie studia na wydziale stosunków międzynarodowych Szkoły Głównej Handlowej. W Sigmie pracuje w zespole obsługi klientów z sektora finansowego i relacji inwestorskich, uczestnicząc m.in. w działaniach dla Banku GE Money.

Sigma przyjęła także dwie osoby na 3-miesięczne praktyki.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Sześć nowych osób w zespole Sigmy

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl