SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Szkolenia internetowe dla młodzieży

Stowarzyszenie Edukacja przez Internet wspólnie ze Świętokrzyskim Centrum Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej w Kielcach prowadzi projekt 'Regionalny Internetowy Portal Młodzieżowy'

Stowarzyszenie Edukacja przez Internet wspólnie ze Świętokrzyskim Centrum Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej w Kielcach prowadzi projekt 'Regionalny Internetowy Portal Młodzieżowy', zrealizowany przy wsparciu Unii Europejskiej (Komisji Europejskiej) w ramach Programu Młodzież. Główną częścią projektu są szkolenia internetowe dla blisko 170 młodych osób w wieku 15 - 19 lat.

Celem projektu jest promocja aktywności młodzieży z województwa świętokrzyskiego przez działalność regionalnego internetowego portalu młodzieżowego www.mlodziez.com.pl oraz przeprowadzenie szkoleń z zakresu możliwości wykorzystania techniki komputerowej oraz Internetu przez młodzież.

Projekt jest skierowany do młodzieży, która pochodzi z małych miejscowości lub wsi podkieleckich, w których dostęp do Internetu jest często niemożliwy, panuje wysokie bezrobocie. To właśnie ta młodzież będzie brała udział w szkoleniach. Organizatorzy chcą zachęcić uczestników szkoleń do korzystania z Internetu, jako technologii przyszłości.

Główną częścią projektu są szkolenia dla blisko 170 młodych osób, w wieku 15 - 19 lat, przeprowadzane wśród członków kół, grup zainteresowań, społeczności lokalnej w ramach pozaszkolnej, nieformalnej edukacji internetowej, z zakresu praktycznego korzystania z Internetu i zastosowania zdobytej wiedzy i umiejętności w swoim życiu.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Szkolenia internetowe dla młodzieży

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl