SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

T-Mobile z większym zasięgiem 5G. Wydłuża promocję dla klientów prepaidowych

T-Mobile poinformował, że 5G Bardziej obejmuje swoim zasięgiem już ponad jedną czwartą wszystkich mieszkańców Polski, a dzięki kolejnym stacjom bazowym, już wkrótce wynik ten będzie jeszcze lepszy. Firma przedłużyła do końca września możliwość korzystania z 5G Bardziej klientom usług prepaid. 

Z usługi będą mogli dalej korzystać wszyscy klienci T-Mobile na kartę, Heyah na kartę, Heyah Mix oraz Mix, bez względu na posiadaną ofertę. Przedłużenie promocji oznacza, że  klienci korzystający z ofert T-Mobile na kartę i Mix oraz Heyah na kartę i Heyah Mix mają dostęp do sieci 5G Bardziej  także w czasie nachodzących wakacji. Aktywacja jest automatyczna i użytkownicy nie muszą podejmować żadnych działań, aby cieszyć się szybkością nowej sieci 5G – wystarczy być w T-Mobile oraz posiadać smartfon obsługujący technologię 5G.

- Przy tak zawrotnych prędkościach, jakie daje sieć 5G, z pewnością przydadzą się trzy rzeczy: oferty i urządzenia, które pozwolą w pełni wykorzystać możliwości tak szybkiej sieci oraz… jazda testowa z okazji uruchomienia 5G Bardziej. Na początku roku przygotowaliśmy pełną gamę propozycji dla klientów usług przedpłaconych, jak i klientów wybierających usługi abonamentowe. Dodatkowo, wszystkim klientom prepaid udostępniliśmy sieć 5G Bardziej do końca kwietnia, bez względu na posiadaną ofertę.  A ponieważ to, co dobre powinno trwać jak najdłużej, więc… nie zatrzymujemy się i przedłużamy naszą akcję promocyjną! W T-Mobile nie lubimy ograniczeń. Dlatego przedłużamy możliwość testowania naszej sieci 5G Bardziej wszystkim klientom prepaid, bez względu na posiadaną ofertę, na dotychczasowych zasadach do końca września - poinformował operator w komunikacie.

Jaka prędkość 5G Bardziej i 5G od T-Mobile?

W dokumencie o warunkach oferty promocyjnej T-Mobile podaje szacunkowe maksymalne prędkości przy braku ruchu internetowego innych użytkowników dla technologii 5G Bardziej (pobieranie 1100 Mb/s i wysyłanie 100 Mb/s) i 5G (650 Mb/s i 50 Mb/s).  Operator zdradza, że w przypadku znacznym ograniczeniu ruchu internetowego innych użytkowników prędkości te wynoszą odpowiednio 400 Mb/s i 60 Mb/s (5G Bardziej) i 200 Mb/s i 32 Mb/s (5G).

Sieć „5G Bardziej” działa w oparciu o pasmo 3,7-3,8 GHz. Swoim zasięgiem obejmuje m.in. mieszkańców Bydgoszczy, Poznania, Piły, Grudziądza, Katowic, Łodzi, Torunia, Trójmiasta, Wrocławia, Lublina, Rzeszowa, Olsztyna, Radomia, Częstochowy, Warszawy, Kielc i wielu innych miejscowości w całym kraju.  T-Mobile jest jednym z nielicznych operatorów komórkowych, którzy oferują abonentom nielimitowany dostęp do internetu na terenie Polski. W przypadku takich pakietów limit danych w krajach Unii Europejskiej wynosi ponad 18 GB.

W 2023 roku T-Mobile Polska zyskał netto 80 tys. klientów. O ile liczba użytkowników ofert prepaidowych zmalała z 4,46 do 4,39 mln, o tyle liczba abonentów poszła w górę z 8,05 do 8,2 mln. Łącznie to 12,59 mln klientów. Grono użytkowników internetu szerokopasmowego zwiększyło się ze 154 do 260 tys.

Dołącz do dyskusji: T-Mobile z większym zasięgiem 5G. Wydłuża promocję dla klientów prepaidowych

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl