SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Talk Sport w internecie

Talk Sport - popularna brytyjska stacja sportowa w internecie

Od 4 marca 2004 słuchacze stacji radiowej Talk Sport mogą słuchać swojego ulubionego radia także w internecie dzięki umowie streamingowej zawartej z czeską firmą Abradio.

Talk Sport to najpopularniejsza stacja sportowa Wielkiej Brytanii. Emituje bezpośrednie relacje z imprez sportowych, profesjonalny komentarz i stały kontakt ze słuchaczami stanowi o sile jej popularności.

" Bardzo sobie cenimy partnerstwo z tak renomowaną stacją radiową. Geografia naszej firmy przesunęła się o kolejną granicę państwową. We współczesnym świecie granice nie mają już oczywiście takiego znaczenia co dawniej, ale zawdzięczamy to właśnie internetowi. Dzięki sieci nasza lista klientów powiększyła się o Wielka Brytanię" - komentuje Adam Krikava, generalny dyrektor Abradio, dodając ; " Wprawdzie już od czterech lat obsługujemy transmisje radiowe w internecie to nasza działalność nadal pozostaje rodzajem nowości na rynku. Możliwości transmisji internetowej są tymczasem ogromne. Stacje nadające z powietrza zyskują w internecie ogolnoświatowy zasięg z gwarantowaną jakością przenosu na poziomie płyt kompaktowych. Tworzymy poza tym własne, tematyczne radia internetowe specjalizujące się w konkretnym stylu muzycznym. Kolejną nowoscią dobrze przyjętą na rynku jest tzw. radio "na miarę" tworzone dla konkretnego klienta, którym może być firma albo instytucja. Praktycznie każdy może posiadać własne radio internetowe, bowiem koszty w porównaniu z radiem klasycznym są minimalne. Do tej samej kategorii można zaliczyć ofertę bezpośredniej transmisji z pojedyńczych imprez medialnych , takich np. jak wystawy i konferencje. Obecna technika umożliwia oczywiście także video transmisje w internecie z zachowaniem takich samych parametrów technicznych jak przy transmisji audio".
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Talk Sport w internecie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl