SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Dziesiąta edycja „Tańca z Gwiazdami” w jesiennej ramówce Polsatu

Telewizja Polsat podjęła decyzję o kontynuacji „Tańca z Gwiazdami” w jesiennej ramówce br. - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Zakończoną właśnie dziewiątą edycję wygrali Joanna Mazur i Jan Kliment. W nagrodę otrzymali pieniądze - 100 tys. zł dla gwiazdy oraz 50 tys. zł dla tancerza.

Article

„Taniec z Gwiazdami” to program produkowany na podstawie formatu „Dancing with the Stars” na licencji BBC Worldwide. W widowisku biorą udział pary złożone z osobowości medialnych oraz zawodowego tancerza towarzyskiego, które w każdym odcinku prezentują przygotowany taniec. O końcowej klasyfikacji danego duetu decydują jurorzy oraz telewidzowie.

Polska wersja produkcji od 2005 do 2011 roku była emitowana w TVN (powstało łącznie 13 serii), a od 2014 roku format pod nazwą „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” pokazuje Polsat. Zakończoną właśnie dziewiątą edycję wygrali Joanna Mazur i Jan Kliment. W nagrodę otrzymali pieniądze - 100 tys. zł dla gwiazdy oraz 50 tys. zł dla tancerza.

Jak dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl, Telewizja Polsat podjęła decyzję o realizacji dziesiątej odsłony tego widowiska, która będzie emitowana jesienią 2019 roku (w ostatnich latach widowisko oglądać można było tylko w ramówkach wiosennych). Informację tę potwierdziła nam Nina Terentiew, dyrektor programowa oraz członek zarządu Telewizji Polsat.

Kolejna odsłona „Dancing with the Stars” najprawdopodobniej będzie pokazywana o tej samej porze, co w poprzednich sezonach, czyli w piątki o godz. 20.00, ale ostateczna decyzja w tej sprawie jeszcze nie zapadła.

Dziewiąty sezon „Tańca z Gwiazdami” na antenie Polsatu oglądać można począwszy od 1 marca br. Średnia oglądalność trzech odcinków show wyniosła 2,68 mln widzów, co przełożyło się na 18,38 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 13,80 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 14,68 proc. w grupie 16-59.

Wśród uczestników dziewiątej edycji show znaleźli się: Dominika Tajner-Wiśniewska, Jakub Kucner, Daniel Kuczaj, Joanna Mazur, Justyna Żyła, Tamara Gonzalez Perea (znana jako Macademian Girl), Anna Jagodzińska, Paweł Dudek (Czadoman), Agnieszka Radwańska, Sebastian Stankiewicz, Mariusz Węgłowski oraz Tomasz Działowy.

Program prowadzili: Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna, a w jury zasiadają: Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski i Aleksandra Jordan (czwarty juror - Michał Malitowski - w dziewiątej edycji zmagał się z problemami zdrowotnymi).

Udział Polsatu w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2018 roku wyniósł 10,23 proc.

Dołącz do dyskusji: Dziesiąta edycja „Tańca z Gwiazdami” w jesiennej ramówce Polsatu

14 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
nexis
Taniec z Gwiazdami jest chyba nieśmiertelny w tym kraju.
odpowiedź
User
szkoda
Wiadomo, przecież jakieś nieznane lub już dawno wypalone "gwiazdki" muszą gdzieś zarobić, Ibisz tak samo. Jak zwykle w tym wszystkim najbardziej szkoda ludzi, którzy naiwnie wysyłają tam SMS-y.
odpowiedź
User
Pdk
Bidny Polsat. Jego nowości się nie sprzedają, to wraca do katowania TzG co sezon.
odpowiedź