SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Tańsza oferta Era Tak Tak

"Happy" - rewolucyjna taryfa Era Tak Tak - od 28 lipca

Era Tak Tak przełamuje barierę cenową, proponując od 28 lipca br. taryfę ,,Happy" z naliczaniem sekundowym od początku rozmowy i ceną zaledwie 77 gr. brutto za minutę do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w Polsce. Jest to obecnie najkorzystniejsza dla klientów propozycja na rynku telefonów na kartę i jednocześnie jedna z najtańszych taryf w Europie. ,,Happy" będzie działać automatycznie w telefonach nowych użytkowników, którzy zakupią nowy Starter Happy. Dla dotychczasowych klientów oraz tych, którzy zakupią inny starter Era Tak Tak, pierwsza zmiana taryfy jest bezpłatna. Użytkownicy, którzy zakupią jeden z dotychczasowych Starterów Era Tak Tak (np. Starter XXL, Play Starter) i zmienią taryfę na ,,Happy", zachowują wszystkie przywileje związane z dodatkowymi doładowaniami.

Era Tak Tak - jako jedyna w Polsce w takim zakresie - umożliwia swoim użytkownikom korzystanie ze wszystkich nowoczesnych usług: przesyłanie fotografii i krótkich filmów, MMS-ów, dostęp do Interentu dzięki szybkiej transmisji danych GPRS, korzystanie z serwisów informacyjnych i rozrywkowych Era Omnix. Era Tak Tak to również najłatwiejsze korzystanie z telefonu pre-paid za granicą.

Użytkownicy Era Tak Tak jako jedyni w Polsce mają możliwość uzupełniania konta elektronicznie w najszerszym zakresie - już od 10 aż do 500 zł - jak również możliwość zasilenia konta bezpośrednio z telefonu abonamentowego poprzez usługę BankiEra (mSIM). Uruchomione niedawno internetowe centrum obsługi Era Tak Tak - www.itaktak.pl. - umożliwia z kolei pełne zarządzanie kontem oraz analizę usług i wydatków.

Era Tak Tak ma największą, wśród systemów na kartę, liczbę użytkowników w kraju. Do końca bieżącego roku w sieci rozmawiać będzie ponad 4 miliony klientów.

Ceny rozmów w Era Tak Tak spadły w ciągu roku o blisko 50%. Wprowadzona w listopadzie ubiegłego roku taryfa Era Love zmusiła konkurencję do znaczącej redukcji opłat za połączenia i SMS-y.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Tańsza oferta Era Tak Tak

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl