SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Tańsze połączenia w Telekomunikacji Polskiej

Tańsze połączenia międzynarodowe w TP

Od maja br. TELEKOMUNIKACJA POLSKA znacznie obniża ceny połączeń międzynarodowych. Rozmowy będą tańsze nawet do 80 proc. dla Klientów indywidualnych i do 82 proc. dla Klientów biznesowych. Połączenia do dotychczasowych i nowych krajów członkowskich UE będą rozliczane według tych samych stawek.

Klienci indywidualni dzwoniąc do wszystkich państw UE zapłacą za minutę 1,20 zł (1,46 zł z VAT) - oznacza to obniżkę cen połączeń z Litwą, Łotwą, Estonią i Słowenią. Tyle samo będą kosztować rozmowy do Stanów Zjednoczonych, Australii i Kanady (obniżka o 40 proc.). Z kolei do 2,10 zł (2,56 zł z VAT) za minutę spadają ceny połączeń do Argentyny, Chin, Hong-Kongu, Indii, Izraela, Japonii, Korei Płd., Nowej Zelandii, RPA, Singapuru, Tajlandii, Tajwanu i Wietnamu (obniżka o 80 proc.).

Dodatkowo od 1 maja do 31 grudnia br. w ramach usługi wybrane numery TP ceny wybranych połączeń międzynarodowych będą niższe o 40 proc. Przykładowo cena za minutę połączenia z abonentem sieci stacjonarnej w Niemczech czy Stanach Zjednoczonych zamiast 1,20 zł (1,46 zł z VAT) wyniesie 0,72 zł (0,88 zł z VAT)

Ponadto od 1 do 3 maja, w związku z wejściem Polski do Unii Europejskiej, TP obniży ceny połączeń międzynarodowych o 50 proc. Jeśli Klient korzysta jednocześnie z usługi wybrane numery TP na połączenia międzynarodowe, to rozmowy w tych dniach będą aż o 90 proc. tańsze. Na przykład za minutę połączenia z abonentem sieci stacjonarnej w Niemczech Klienci zamiast 1,20 zł (1,46 zł z VAT) zapłacą 0,12 zł (0,15 zł z VAT).

Klienci biznesowi korzystający z planu sekundowego TP biznes (oraz profili TP biznes i profili ISDN TP biznes pro, rozliczanych sekundowo w usłudze linia cyfrowa ISDN TP) od 1 maja będą płacić mniej za połączenia międzynarodowe do wszystkich państw. Ceny spadły od 12 proc. do 76 proc. Z usługą wybrane kraje TP biznes ceny mogą być niższe od 35 proc. do 82 proc.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Tańsze połączenia w Telekomunikacji Polskiej

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl