SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Tańszy roaming w T-Mobile i Heyah

Od 1 lipca br. PTC wprowadza we wszystkich sieciach nowy cennik usług roamingowych, który zawiera niższe stawki na połączenia głosowe, SMS, MMS oraz pakietową transmisję danych na terenie Unii Europejskiej.

W nowej ofercie minuta połączenia odebranego będzie kosztowała 41 groszy, a minuta połączenia wykonywanego 1,48 zł. Koszt wysłania lub odebranie MMS-a będzie wynosił 3,57 zł, a wysłanie SMS-a będzie kosztowało 46 groszy.

Przekierowanie połączeń na pocztę głosową na obszarze UE oraz odbieranie SMS-ów na całym świecie dla klientów T-Mobile jest bezpłatne.

T-Mobile obniży również ceny transmisji danych w roamingu na terenie UE. Zgodnie z nowymi stawkami 1 MB będzie kosztował 3,57 zł, a transmisja danych będzie rozliczana z dokładnością do 1 kB. Dodatkowo każdy klient może kontrolować koszty transmisji danych dzięki ustawieniu na te usługi limitu wartościowego. Jego wartość klienci mogą ustawić na dowolnym poziomie, a o zbliżaniu się do granicy limitu zostaną wcześniej poinformowani.

Klienci T-Mobile od roku mogą korzystać z usług "Wszędzie rozmawiaj" oraz "Wszędzie w sieci", które pozwalają na obniżenie kosztów rozmów, SMS-ów, MMS-ów oraz transmisji danych w porównaniu do regulowanych w Unii Europejskiej cen detalicznych.

Dzięki usłudze "Wszędzie rozmawiaj", klienci T-Mobile mogą rozmawiać, wysyłać SMS-y i MMS-y na terenie Unii Europejskiej w cenie 30 groszy. W ramach tej usługi za 9 zł otrzymuje się pakiet 30 jednostek, które można wykorzystać wymiennie na połączenia międzynarodowe oraz w roamingu, SMS-y lub MMS.

Aktywując usługę "Wszędzie w sieci" abonenci T-Mobile mogą obniżyć koszty transmisji danych w UE do 18 groszy za 1 MB. Sieć przygotowała dwa warianty tej usługi - jeden dla smartfonów, a drugi dla komputerów. O wykorzystaniu 80% dostępnych MB klienci zostaną poinformowani przez wyświetlenie bezpłatnej strony, na której będą mogli aktywować nowy pakiet lub wybrać opcję korzystania z internetu zgodnej z cennikiem. Jeżeli klienci nie będą zainteresowani dalszym korzystaniem z internetu transmisja danych zostanie zablokowana lub jej prędkość zostanie zmniejszona do końca terminu ważności pakietu. W tygodniowym pakiecie zastosowano obniżenie prędkości połączenia z internetem w roamingu po wykorzystaniu dostępnego pakietu danych. Dzięki temu klienci do końca terminu ważności pakietu mogą bezpłatnie korzystać z internetu z mniejszą prędkością.

Internet w telefonie
Wszędzie w sieciIlość danychWażność pakietuCenaŚrednia cena MB
– dzień 4MB4 MB1 dzień9,00 zł2,25 zł
– dzień 50MB50 MB1 dzień59,00 zł1,18 zł
– tydzień 500MB plus500 MB1 tydzień99,00 zł0,20 zł
 
Internet w komputerze
Wszędzie w sieciIlość danychWażność pakietuCenaŚrednia cena MB
– dzień 50MB50 MB1 dzień60,27 zł1,20 zł
– tydzień 500MB500 MB1 tydzień97,17 zł0,20 zł
– tydzień 1GB1 GB1 tydzień183,27 zł0,18 zł

Dołącz do dyskusji: Tańszy roaming w T-Mobile i Heyah

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Adam
Do dzwonienia za granicę z komórki to wyłącznie Heyah się nadaje. Jeśli roaming to albo Heyah albo T-Mobile. W tej kwestii żaden inny operator im nie dorównuje.
odpowiedź
User
Kamil
Że z Heyah opłaca się dzwonić za granicę to wiadomo było od dawna, sam wykonałem nie jedno połączenie do Anglii z Polski płacąc tylko 59gr za minutę :)
odpowiedź
User
Şule
Jadę do Turcji. Będę tam długo. Jak będzie wyglądać mój Roaming? Czy ktoś to wie???????
odpowiedź