SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Tauron ostrzega w reklamach przed nieuczciwymi sprzedawcami energii (wide)

Tauron rozpoczął kampanię informacyjną pod hasłem „Stop naciągaczom - podpisuję tylko uczciwe umowy”. W akcji, przygotowanej przez firmy Media Partner i Timecode, występuje aktorka serialowa Dorota Kolak.

Tauron ostrzega w reklamach przed nieuczciwymi sprzedawcami energii (wide)

Rozpoczęta właśnie kampania Tauronu podkreśla, że każdego miesiąca do tej firmy zgłasza się z prośbą o pomoc blisko 2 tys. klientów, którzy zostali nakłonieni do podpisania niekorzystnych umów z nowym sprzedawcą energii. Reklamy i materiały dystrybuowane w ramach akcji mają ostrzegać przed nieuczciwymi sprzedawcami oraz informować o prawach, jakie ma każdy użytkownik energii elektrycznej. W spotach telewizyjnych - emitowanych w kanałach regionalnych - rad w tym zakresie udziela Dorota Kolak, aktorka znana z seriali „Przepis na życie” i „Barwy szczęścia”.

Kampania obejmuje również reklamy w regionalnych stacjach radiowych, prasie lokalnej oraz internecie. Ponadto przygotowano „Poradnik konsumenta” (z informacjami o prawach i obowiązkach konsumenta i wzorami oświadczeń, które pomogą np. odstąpić od zawartej umowy) oraz naklejki na drzwi „Stop naciągaczom - podpisuję tylko uczciwe umowy”. Materiały te są dostępne w punktach obsługi klienta Tauron, wybranych przychodniach, aptekach, urzędach miast i biurach rzeczników praw konsumenta oraz na stronie internetowej bezpieczniki.tauron-pe.pl.

Kreację całej kampanii przygotowała agencja reklamowa Media Partner W. Czyżewski, M. Lorenc S.J., a spoty telewizyjne wyprodukował dom produkcyjny Timecode.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Tauron ostrzega w reklamach przed nieuczciwymi sprzedawcami energii (wide)

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl