SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

TBWA Partnerem na rzecz Rozwoju

Grupa TBWA zajmie się kompleksową obsługą marketingową projektu Partnerstwa na rzecz Rozwoju w ramach Programu Inicjatywy Wspólnotowej EQUAL

Inicjatorem projektu jest Fundacja SYNAPSIS.

Celem Partnerstwa jest stworzenie modelowego przedsiębiorstwa społecznego z własną infrastrukturą w gminie Lesznowola, zatrudniającego osoby z autyzmem oraz innymi niepełnosprawnościami. Założeniem programu jest włączenie społeczne osób zwłaszcza
z autyzmem, gdyż specyfika ich zaburzeń obejmująca m.in. percepcję, poznanie, emocje, porozumiewanie i relacje społeczne powoduje, że niemal całkowicie pozostają w izolacji. Jest to krok w zwalczaniu dyskryminacji i nierównego dostępu tych osób do rynku pracy. Stworzenie przedsiębiorstwa społecznego jest sposobem nie tylko na aktywizację zawodową osób niepełnosprawnych intelektualnie i emocjonalnie, ale również na wzmocnienie krajowej gospodarki społecznej oraz na realizację potrzeb społeczności lokalnej gminy.

Grupa TBWA zajmie się kompleksową obsługą projektu w zakresie kreacji, Public Relations oraz wszystkich marketingowych aspektów przedsięwzięcia. Rolą TBWA będzie prowadzenie kampanii PR oraz działań promujących projekt w odniesieniu do środowiska lokalnego, potencjalnych kontrahentów i innych interesariuszy działań Partnerstwa na rzecz Rozwoju.

„Grupa TBWA posiada wyspecjalizowaną strukturę TBWATelescope, która do tej pory zajmowała się promowaniem tego typu przedsięwzięć. Jednak projekt ten wymaga kompleksowego podejścia marketingowego, a TBWA jako Grupa jest w stanie zapewnić całościową opiekę nad tak innowacyjnym w polskich warunkach projektem” – mówi Christian Lainer, Prezes TBWACommunication Group.

Zadaniem Maliny Wieczorek, Non Profit & Art Promotion Director TBWATelescope „Grupa TBWA ma okazję wspólnie pracować nad projektem społecznym, a kilkuletnie doświadczenie TBWATelescope w realizacji kampanii społecznych będzie stanowić doskonałe zaplecze wiedzy do działań Grupy w pracach dla Partnerstwa”.

Projekt finansowany będzie z funduszy europejskich a jego realizacja potrwa 3 lata. Upowszechnianiem Partnerstwa zajmie się Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego oraz wyspecjalizowana komórka Fundacji SYNAPSIS.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: TBWA Partnerem na rzecz Rozwoju

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl