SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

TBWADATA SOLUTIONS dla Henkel CEE

TBWADATA SOLUTIONS zarządza bazą danych i koordynuje ...

TBWADATA SOLUTIONS zarządza bazą danych i koordynuje działania z zakresu marketingu bezpośredniego dla marki Somat należącej do Henkel CEE (Central Easter Europe) z siedzibą w Wiedniu.

Marka Somat to preparaty czyszczące do zmywarek do naczyń. W związku z niskim poziomem penetracji tej kategorii produktów w środkowo-wschodniej części Europy, Henkel CEE przyjął dla marki Somat strategię komunikacji opartej na marketingu bezpośrednim. Działania TBWADATA SOLUTIONS polegają na centralnym zarządzaniu bazą matchkodowanych danych adresowych z 6 krajów Europy oraz analizie tych baz. Agencja projektuje założenia strategii komunikacji bezpośredniej dla marki oraz nadzoruje prace związane z jej realizacją. Jednym z elementów działań jest powołanie do życia regularnie ukazującego się pisma dla członków bazy - "Women's Net". Kwartalnik zawiera porady związane z prowadzeniem domu, zdrowiem, spędzaniem wolnego czasu. Informuje również o właściwym wykorzystywaniu środków czyszczących z bogatego portfolio Henkla. Projekt pisma powstaje w TBWADATA SOLUTIONS, natomiast w każdym z 6 krajów prowadzona jest adaptacja językowa tekstów oraz umieszczane są odpowiednie lokalne komunikaty reklamowe.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: TBWADATA SOLUTIONS dla Henkel CEE

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl