SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Teatr Dramatyczny, ze sceny do internetu...

www.teatrdramatyczny.pl to adres nowego, oficjalnego serwisu internetowego Teatru Dramatycznego miasta stołecznego Warszawy. Serwis został w pełni zaprojektowany i wykonany przez agencję interaktywną OS3 multimedia. Hostingiem strony zajęła się firma RSI internet. Obie te firmy wchodzą w skład grupy medialnej OS3 group.

"Jesteśmy dumni z naszej strony internetowej. Plotka niesie, że mamy w tej chwili najlepszą stronę internetową wśród warszawskich teatrów. Wielkie przedsięwzięcie, jakim była I edycja Festiwalu Festiwali Teatralnych SPOTKANIA Warszawa 2002 nie udałoby się tak znakomicie, gdyby nie podstawowe dla młodego widza narzędzie pozyskiwania informacji, jakim jest Internet. A o jakości naszej strony świadczą komentarze internautów." Powiedział Szef Artystyczny FFT Spotkania 2002 Piotr Cieślak

Od strony merytorycznej serwis zawiera dwie sekcje poświęcone samemu teatrowi oraz oddzielny dział dostarczający wyczerpujących informacji o Festiwalu Festiwali Teatralnych "Spotkania", którego pierwsza edycja zakończyła się 1 grudnia. Działy poświęcone teatrowi oferują internautom możliwość zapoznania się z bieżącym repertuarem, aktorami oraz osobami ściśle związanymi z działalnością teatru.

W najbliższej przyszłości Teatr planuje rozbudowę tych działów o nowe aplikacje. Już wkrótce każda premiera będzie prezentowana jako oddzielny minisite. Zawartość serwisu, która prezentuje premierowe spektakle jest spójna z afiszami, dzięki czemu wszystkie działania promocyjne Teatru składają się w jednolitą całość. Rozbudowa części poświęconej Teatrowi pozwoli na zdecydowane rozszerzenie zawartości merytorycznej oraz pełną prezentację dorobku artystycznego aktorów.

Serwis o Festiwalu "Spotkania" to przede wszystkim prezentacja grup teatralnych, które wzięły w nim udział oraz wystawianych przez nie spektakli. Dział ten daje szansę zapoznania się z twórczością nie tylko aktorów i grup polskich, ale również tych, którzy reprezentowali Montreal, Londyn, Berlin, czy Tel Awiw.

Każdy z prezentowanych teatrów ma swoją wizytówkę, dzięki czemu, dla odbiorców korzystających z zasobów serwisu, nie jest anonimowy. Daje to widzom możliwość tworzenia grup sympatyków, co z pewnością ma ogromny wpływ na reaktywowanie oraz budowanie nowej społeczności stałych miłośników sceny.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Teatr Dramatyczny, ze sceny do internetu...

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl