SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Telekomunikacji z Philipsem

W ramach promocji TELEKOMUNIKACJI POLSKIEJ oraz firmy PHILIPS

W ramach promocji TELEKOMUNIKACJI POLSKIEJ oraz firmy PHILIPS, Abonenci Neostrady Puls, którzy kupią pierwszą na świecie muzyczną Internetową mikrowieżę Streamium MC-i200, otrzymają za złotówkę router - urządzenie kierujące ruchem w sieci domowej lub małym biurze. Osoby, które chcą skorzystać z promocji, a nie używają jeszcze Neostrady Plus, mogą pod numerem 0 800 102 102 sprawdzić, czy spełniają warunki do instalacji tego nowoczesnego dostępu do Internetu i go zamówić! Akcja rozpocznie się 11 kwietnia 2003 r. i potrwa cztery miesiące. Wieża Streamium MC-i200 będzie w tym czasie sprzedawana w wybranych sklepach MediaMarkt.

Dzięki promocji, Abonenci Neostrady Plus otrzymują kompleksowy dostęp do nowoczesnych rozwiązań, które umożliwiają skonfigurowanie sieci domowej lub firmowej wraz z szybkim, szerokopasmowym i stałym dostępem do Internetu. Użytkownikom mikrowieży Streamium MC-i200 daje to m.in. możliwość natychmiastowego słuchania stacji muzycznych na całym świecie dostępnych za pośrednictwem Internetu! Oprócz możliwości korzystania z bogactwa świata audio online, mikrowieża Streamium MC-i200 oferuje wszystkie inne funkcje dostępne w systemach audio, w tym odtwarzacz CD i MP3-CD, umożliwiający odtwarzanie z płyt CD-R i CD-RW oraz konwencjonalne radio FM/AM.

Dołączony w cenie 1 PLN router umożliwia równoległą pracę pięciu różnych urządzeń: np. wieży, trzech komputerów i telefonu. W Neostradzie Plus ich użytkownicy mogą korzystać z dowolnej liczby kont poczty elektronicznej oraz multimedialnego serwisu www.neostrada.pl

Neostrada Plus składa się z dwóch podstawowych elementów: szybkiego, szerokopasmowego dostępu do Internetu bazującego na technologii ADSL oraz miejsca na serwerze na tworzenie własnych witryn i kont poczty elektronicznej. Usługa wykorzystując łącze telefoniczne abonenta, zapewnia stałe połączenie z Internetem i odbiór transmisji danych z prędkością do 512 kb/s, a ich wysyłki do 128 kb/s. Podłączenie wieży Streamium MC-i200 do Neostrady Plus umożliwia korzystanie z dostępnych dzięki niej serwisów muzycznych np. AOL Music, Radio Free Virgin, MusicMatch, MP3.com, Andante oraz iM Networks. Zwykły modem jest w tym wypadku niewystarczający.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Telekomunikacji z Philipsem

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl