SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Telewizja Polska otworzy przy Woronicza przedszkole dla dzieci pracowników

Zarząd Telewizji Polskiej podjął decyzję o rozpoczęciu prac nad budową własnego przedszkola. Będzie w nim mogło przebywać 200 dzieci pracowników firmy.

fot. Shutterstock.comArticle

- Lokalizacja przedszkola na terenie TVP to ułatwienie dla rodziców w opiece na dziećmi.  Bliskość przedszkola oraz dogodne godziny otwarcia pomogą pracującym rodzicom połączyć  życie zawodowe z osobistymi obowiązkami. Uruchomienie placówki z pewnością ułatwi decyzje o powrocie do pracy po urlopach rodzicielskich i uczyni TVP jeszcze bardziej atrakcyjnym pracodawcą - poinformowała Telewizja Polska w komunikacie przesłanym portalowi Wirtualnemedia.pl.

Przedszkole ma zostać zbudowane na działce TVP przy Woronicza 17. Według wstępnych planów będzie tam mogło przebywać 200 dzieci pracowników, a w dalszej kolejności współpracowników.

Nie poinformowano, na kiedy planowane jest otwarcie placówki.

Budowa przedszkola to jedna z inicjatyw biura zarządzania kapitałem ludzkim, realizowana w ramach programu, który jest odpowiedzią na potrzeby pracowników i współpracowników. Potrzeba powstania takiej placówki została zasygnalizowana przez nich w ankiecie przeprowadzonej w kwietniu br.

Na koniec ub.r. w Telewizji Polskiej było zatrudnionych ok. 2,8 tys. pracowników etatowych.

Dołącz do dyskusji: Telewizja Polska otworzy przy Woronicza przedszkole dla dzieci pracowników

13 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Pisososo
Oo ale obowiązkowe poglądy PiSu dla malych dzieci.
odpowiedź
User
zajefajnie
Kurski jako wzorowy ojciec bedzie czytał bajki dzieciom . Pierwsza bajka o "złotej kaczce" a w promocji gratis wierszyk o "kaczce dziwaczce ".
odpowiedź
User
dobrazmiana
Czyli jeszcze dłużej w pracy na nadgodzinach, bo nie trzeba się śpieszyć do dzieci. Co następne - hostel?
odpowiedź