SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Teresa Aldea odpowiada za zrównoważony rozwój w Carlsberg Polska

Z początkiem lipca 2021 roku do zespołu komunikacji i zrównoważonego rozwoju Carlsberg Polska dołączyła Teresa Aldea.

Article

Aldea objęła stanowisko kierownika ds. zrównoważonego rozwoju i odpowiada za realizację strategii Together Towards Zero. Wcześniej w Calsberg Polska za ten obszar odpowiadała Jagoda Jastrzębska, która zakończyła pracę w firmie na koniec 2020 roku.

- 2021 to kolejny rok realizacji założeń strategii zrównoważonego rozwoju Grupy Carlsberg Together Towards Zero. Przed nami jeszcze dużo pracy. Jestem przekonana, że wiedza i doświadczenia, które Teresa wniesie do zespołu umożliwią skuteczną realizację naszych planów, a także otworzą furtkę do podejmowania nowych wyzwań - podkreśla Beata Ptaszyńska-Jedynak, dyrektor ds. korporacyjnych Carlsberg Polska.

Ostatnio w firmie Ceramika Paradyż

Do Calsberga Aldea przeszła z firmy Ceramika Paradyż, gdzie przez cztery lata odpowiadała za CSR oraz komunikację.

Ma ponad 12 lat doświadczenia w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonego rozwoju. Pracowała w Polsce i w Wielkiej Brytanii dla takich firm jak Heathrow Airport, Legal&General, McCain, Lloyds czy Barclays.

Zarządzała projektami z różnych obszarów, m.in. pomiaru śladu węglowego, ocen i szkoleń z zakresu systemów zarządzania np. ISO 14001, audytów środowiskowych i rolniczych. Odpowiadała za opracowanie strategii zrównoważonego rozwoju, budowanie zaangażowania interesariuszy oraz realizację programów wolontariatu pracowniczego. Prowadziła również warsztaty i szkolenia głownie z zakresu raportowania danych niefinansowych.

 

Dołącz do dyskusji: Teresa Aldea odpowiada za zrównoważony rozwój w Carlsberg Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl