SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Thomas Zimmermann za Marca Berga CEO Free Now

Z początkiem kwietnia 2022 roku, Thomas Zimmermann obejmie stanowisko nowego dyrektora generalnego (CEO) Free Now. Marc Berg, poprzedni dyrektor generalny, ustępuje z tego stanowiska po czterech latach z powodów osobistych.

Thomas Zimmermann, nowy CEO Free Now, jest związany z firmą od 2018 roku. Dotychczas pełnił funkcję dyrektora marketingu i był odpowiedzialny za działania komunikacyjne i marketingowe Free Now. Przed dołączeniem do FREE NOW, Zimmermann zajmował różne stanowiska kierownicze w branży inwestorskiej, w firmach takich jak IONIQ Group oraz u producenta gier online Goodgame Studio.

Thomas Zimmermann nowym CEO Free Now

- Free Now to jeden z niewielu start-upów technologicznych, którego sukces przyczynił się do tego, że stał się znaczącym graczem w Europie. Marc Berg w zdecydowanie efektywny sposób przewodniczył tej ewolucji w ciągu ostatnich kilku lat. Moim celem jest kontynuowanie tego pozytywnego rozwoju i dalsze umacnianie Free Now jako wiodącej platformy Mobility-as-a-Service w Europie. Chcemy pozycjonować się jako dostawca zrównoważonej i wydajnej mobilności w europejskich miastach. Wraz z kolejnymi partnerami i integrowaniem kolejnych rozwiązań mobilności sprawimy, że nasza oferta będzie jeszcze bardziej atrakcyjna – mówi Thomas Zimmermann.

- Chcielibyśmy bardzo podziękować Marcowi Bergowi za jego niezwykle cenne i zaangażowane kierownictwo we FREE NOW oraz przyczynianie się do sukcesu platformy. Odegrał kluczową rolę w kształtowaniu i rozwijaniu rozwoju mobilności miejskiej w ramach joint-venture Mercedes-Benz Mobility i BMW Group. Życzymy mu wszystkiego najlepszego w jego przyszłych planach. Jednocześnie cieszymy się na współpracę z Thomasem Zimmermannem, który od lat towarzyszy rozwojowi Free Now - dodaje Gero Götzenberger, dyrektor ds. strategii i inwestycji w Mercedes-Benz Mobility.

Free Now ma swoją siedzibę w Niemczech i jest wspierana przez głównych udziałowców: BMW Group i Mercedes-Benz Mobility. Zatrudnia ponad 1850 pracowników w 27 biurach na całym świecie.

Dołącz do dyskusji: Thomas Zimmermann za Marca Berga CEO Free Now

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl