SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Timecode Film Production w nowym biurze

Obchodzący w tym roku swoją 18 rocznicę powstania dom produkcyjny Timecode Film Production, ma nową siedzibę, przy Placu Konesera w Warszawie.

Przeprowadzka jest związana ze zmieniającym się stylem pracy w branży kreatywnej, a w szczególności z jej wymiarem hybrydowym.

- Od czasu pandemii większość naszych pracowników wykonuje swoje obowiązki zdalnie. Wdrożyliśmy w tym czasie sprawny system komunikacji, przetestowaliśmy różne narzędzia online i obecnie hybrydowy charakter pracy nie ma wpływu na sprawność procesów w firmie. Co ważne, wszyscy chcieliby w przyszłości pracować nadal w taki właśnie sposób. Uznaliśmy, że nasze żoliborskie biuro,  w którym mieliśmy  6 pomieszczeń, jest już niedostosowane do tych potrzeb. Stąd zmiana siedziby. Cały czas pozostajemy w klimacie historycznej zabudowy. Tym razem jesteśmy w pochodzącym z XIX wieku budynku przy ul. Markowskiej 20, tuż przy Placu Konesera. Oprócz niezwykłej atmosfery cieszy nas bliskość rezydujących na terenie Konesera agencji reklamowych i firm z branży kreatywnej, co znacznie ułatwia komunikację i komfort współpracy - powiedział Tomasz Dławichowski, managing partner w Timecode Film Production.

Nowe biuro zostało zaprojektowane tak, aby optymalnie wykorzystywać warunki pracy hybrydowej. Składa się z dużej, otwartej przestrzeni dla zespołów produkcyjnych, którą można szybko przearanżować na potrzeby spotkań PPM oraz dwóch wydzielonych, pomieszczeń dla postprodukcji.

W dwupoziomowym biurze znalazło się też miejsce dla teamu odpowiedzialnego za organizację konkursu Timecode Akcja Animacja – konkursu dla twórców motion designu i animacji reklamowej.

Na potrzeby komunikacji, firma przygotowała animację prezentującą zmianę siedziby.

Timecode w Koneserze from Timecode Film Production on Vimeo.

Dołącz do dyskusji: Timecode Film Production w nowym biurze

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl