SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Tomasz Chabior i Wojciech Próchnicki w zespole Autenti

Od listopada do zespołu firmy technologicznej Autenti dołączają Tomasz Chabior, chief financial officer oraz Wojciech Próchnicki jako business performance officer. Będą odpowiadali za finanse oraz procesy biznesowe firmy.

Tomasz Chabior i Wojciech Próchnicki Article

Tomasz Chabior będzie zarządzał całością obszaru szeroko rozumianych finansów, kreując kluczowe procesy związane z efektywnym zarządzaniem spółką, maksymalizując jej efektywność przychodową i kosztową oraz aktywnie uczestniczył będzie w rozwoju biznesu.

Chabior ma ponad 20-letnie doświadczenie w obszarze finansów. Jego praktyka w zarządzaniu i controllingu finansowym obejmuje zarówno duże przedsiębiorstwa z sektora telekomunikacyjnego i mediowego, takie jak Netia, Era (teraz T-Mobile) czy Canal+ Cyfrowy, jak i mniejsze organizacje, które swój rozwój opierają o nowoczesne technologie. Swoją karierę zawodową rozpoczynał jako analityk w światowej firmie doradczej PwC (PricewaterhouseCoopers).

Z kolei Wojciech Próchnicki jako business performance officer będzie odpowiedzialny za mierzenie i usprawnianie procesów biznesowych w Autenti oraz odpowiadał za projektowanie i wdrażanie wysokiej jakości analiz danych finansowych oraz biznesowych. Posiada wieloletnie doświadczenie w controllingu i finansach przedsiębiorstw usługowych, handlowych i produkcyjnych. Konsultował wdrożenia i usprawnienia systemów controllingu, mierzył i zwiększał efektywność oraz rentowność wielu spółek.

Autenti to polska firma, która od 2014 roku oferuje rozwiązania umożliwiające podpisywanie dowolnych dokumentów online, na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Tomasz Chabior i Wojciech Próchnicki w zespole Autenti

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl