SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Tomasz Jagiełło z międzynarodową nagrodą Professional of the Year, kina Helios z nominacją

Członek zarządu Agory, Tomasz Jagiełło, został uhonorowany tytułem Professional of the Year w 12. edycji międzynarodowego konkursu Europa Property CEE Retail Awards. Kierowana przez niego sieć kin Helios otrzymała nominację w kategorii Retailer of the Year - Specialty Retailer.

Tomasz Jagiełło Article

Podczas uroczystej gali wyróżnione zostały firmy i osoby, których dokonania miały największy wpływ na rozwój sektora retail w minionym roku. Zwycięzców w 39 kategoriach wybrało jury złożone z ekspertów rynkowych. - Nagroda CEE Retail Award jest dla mnie wyjątkowym wyróżnieniem, a równocześnie potwierdzeniem, że strategia rozwoju sieci kin zdobywa uznanie także na forum międzynarodowym. Zwycięstwo w tak prestiżowym konkursie cieszy tym bardziej, że doceniono moje osobiste dokonania i pomysły na nowatorskie rozwiązania wprowadzone w kinach Helios  - komentuje Tomasz Jagiełło.

Wydarzenie CEE Retail Awards skupia najważniejszych przedstawicieli handlu detalicznego, w tym inwestorów, deweloperów i ekspertów z regionu Europy Środkowo-Wschodniej.  Tomasz Jagiełło jest założycielem sieci Helios  - największego operatora kin w Polsce. Jako prezes spółki od początku odpowiedzialny jest za jej rozwój oraz strategię. Był też jednym z pomysłodawców powołania spółki Next Film. Od 2013 roku jest członkiem zarządu Agory. Od 2018 roku jest również odpowiedzialny za rozwój działalności gastronomicznej Grupy Agora w ramach spółek Foodio Concepts (Papa Diego) oraz Step Inside (Pasibus). Tomasz Jagiełło to także wiceprezes zarządu International Union of Cinemas - międzynarodowej organizacji branżowej skupiającej duże europejskie firmy kinowe oraz branżowe europejskie organizacje krajowe.

W trzecim kwartale ub.r. grupa kapitałowa Agora w ujęciu skonsolidowanym zanotowała wzrost wpływów ze sprzedaży o 13,3 proc. do 293,3 mln zł oraz 3,1 mln zł straty netto. Mocno wzrosły m.in. przychody firmy z kin Helios i Next Film.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Tomasz Jagiełło z międzynarodową nagrodą Professional of the Year, kina Helios z nominacją

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl