SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Tomasz Jóźwik: z „Dziennika Gazety Prawnej” na szefa PAP Biznes

Stanowisko redaktora naczelnego działu Biznes Polskiej Agencji Prasowej objął Tomasz Jóźwik, poprzednio związany z „Dziennikiem Gazetą Prawną” - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Z naszych informacji wynika, że Maciej Danielewicz, poprzedni szef działu biznesowego PAP, otrzymał propozycję przejścia do biura rozwoju agencji.

Tomasz JóźwikArticle

Tomasz Jóźwik w „Dzienniku Gazecie Prawnej” (Infor Biznes) pracował od 2016 roku. Wcześniej był związany z „Parkietem” i „Forbesem”. W ub.r. otrzymał nagrodę Herosa Rynku Kapitałowego w konkursie zorganizowanym przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych.

Maciej Danielewicz pracuje w Polskiej Agencji Prasowej od 1996 roku - początkowo jako dziennikarz, wydawca, a później jako zastępca redaktora naczelnego (od 1999 roku). Od 2005 roku był redaktorem naczelnym działu Biznes PAP.

Współtworzył w PAP informacyjny serwis inwestorski adresowany do uczestników rynków finansowych. Jest autorem vademecum i stylebooka PAP Biznes, współautorem koncepcji otwartych portali informacyjnych gpwinfostrefa.pl oraz biznes.pap.pl. W 2014 roku otrzymał Złoty Krzyż Zasługi dla zasłużonych dziennikarzy, fotoreporterów i pracowników Polskiej Agencji Prasowej.

Jak wynika z informacji Wirtualnemedia.pl, Danielewicz otrzymał propozycję przejścia do biura rozwoju Polskiej Agencji Prasowej (powstało w ramach nowej struktury PAP, obowiązującej od 1. kwietnia ubiegłego roku). W poniedziałek 4 czerwca ma zdecydować, czy przyjmuje propozycję.

Z danych ZKDP wynika, że w pierwszym kwartale br. sprzedaż ogółem „Dziennika Gazety Prawnej” wynosiła 41 998 tys. egzemplarzy, po spadku o 11,13 proc. w skali roku.

Dołącz do dyskusji: Tomasz Jóźwik: z „Dziennika Gazety Prawnej” na szefa PAP Biznes

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Art296KK
Sposób przeprowadzania zmian przez zarząd woła o pomstę do nieba. Żenada. Pracowników szkoda.
odpowiedź
User
juliusz_kalodont
https://twitter.com/MaciejDan/status/1003547213824446464
Pełen profesjonalizm.
odpowiedź
User
juliusz_kalodont
Sposób przeprowadzania zmian przez zarząd woła o pomstę do nieba. Żenada. Pracowników szkoda.

Biznesu też. Bezkonkurencyjny na rynku serwis, najbardziej dochodowy produkt agencji bez wizji i strategii i ludzi od rozwoju. Nowemu naczelnemu życzę powodzenia, ale organizacja go nie wesprze w rozwoju serwisu inwestorskiego, bo tam nikt takich rzeczy już nie rozumie. Od 2016 równia pochyła...
odpowiedź