SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Tomasz Korniejew dyrektorem wydawniczym Gazeta.pl, Filip Trusz naczelnym Moto.pl

Wraz z początkiem nowego roku, po dwóch latach pracy jako dyrektor Moto.pl (Agora), Tomasz Korniejew awansował w strukturach Gazeta.pl na stanowisko dyrektora wydawniczego. Redaktorem naczelnym Moto.pl został Filip Trusz.

Tomasz Korniejew i Filip Trusz (fot. materiały prasowe)Article

„Tomasz Korniejew w roli dyrektora wydawniczego jest pierwszym i zarazem najlepszym kontaktem dla naszego zespołu i partnerów zewnętrznych, planujących interesujące inicjatywy oraz współpracę z Gazeta.pl. Jesteśmy przekonani, że zmiany wprowadzone w strukturze portalu pozwolą nam tworzyć jeszcze bardziej innowacyjne formaty oraz treści wychodzące naprzeciw oczekiwaniom zarówno naszych czytelników, jak i partnerów biznesowych. Tomasz Korniejew pozostaje też twarzą ważnego dla nas segmentu motoryzacyjnego” - mówi Małgorzata Blada, p.o. dyrektorki pionu Gazeta.pl.

W związku z awansem Tomasza Korniejewa redaktorem naczelnym serwisu Moto.pl został Filip Trusz, dotychczasowy zastępca szefa redakcji Moto.pl ds. treści. Do jego obowiązków należy teraz m.in. dbanie o rozwój contentowy i zasięgowy Moto.pl.

To nie koniec zmian w obszarze motoryzacyjnym portalu Gazeta.pl. W styczniu br. utworzony został także dział rozwoju biznesu, którym jako managerka kieruje Katarzyna Łapińska, wcześniej project managerka w redakcji Moto.pl. Do jej nowych obowiązków należy m.in. wspieranie dyrektora wydawniczego w budowaniu strategii rozwoju Moto.pl i nowych serwisów, realizacja akcji specjalnych i partnerstw serwisu, a także – we współpracy z działami rozwoju produktu i sprzedaży – rozwój oferty reklamowej w sektorze motoryzacyjnym.

„Zmiany strukturalne w Moto.pl pozwolą nam jeszcze efektywniej działać w nowych rolach. Filip Trusz niejednokrotnie udowodnił, że potrafi budować zasięg i dobrze wyczuwa potrzeby czytelników Moto.pl, a Katarzyna Łapińska świetnie sprawdziła się w roli osoby tworzącej nowe produkty dla branży motoryzacyjnej i zarządzającej przebiegiem plebiscytu The Best of Moto. Jestem przekonany, że ich awanse to pozytywna zmiana dla Moto.pl i całego portalu Gazeta.pl” - mówi Tomasz Korniejew.

Tomasz Korniejew jest związany z Gazeta.pl od ponad 4 lat. Do niedawna pełnił rolę dyrektora i redaktora naczelnego serwisu Moto.pl. Od stycznia br. jako dyrektor wydawniczy Gazeta.pl czuwa nad biznesowym rozwojem serwisu Moto.pl oraz nowo utworzonego obszaru Biznes, w ramach którego będzie m.in. nadzorował rozwój nowych serwisów internetowych.

Filip Trusz związany jest z Moto.pl od 2014 roku. Od początku zajmował się przede wszystkim kwestiami dotyczącymi przepisów ruchu drogowego, zmianami w prawie, poradami dla kierowców oraz wiadomościami z branży motoryzacyjnej. Jest redaktorem prowadzącym cyklu „Wyższa Szkoła Jazdy".

Jak wynika z badania Mediapanel, w grudniu ub.r. portal Gazeta.pl odwiedziło 14,7 mln użytkowników, co dało mu 49,7 proc. zasięgu. Użytkownicy spędzali tam przeciętnie 24 minuty.

Dołącz do dyskusji: Tomasz Korniejew dyrektorem wydawniczym Gazeta.pl, Filip Trusz naczelnym Moto.pl

8 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Do go
Motoryzacja tnie wydatki reklamowe, skupiają się na pewnych mediach, czyli telewizji.
odpowiedź
User
Kuba
Logiczne zmiany, Tomasz ogarnia, Trusz się przy nim wyrobił, takim zespołem są mocni. 👍🏻
odpowiedź
User
Norbert
Matury juz zdane?
odpowiedź