SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Tomasz Sekielski prowadzi „Debatę Newsweeka”. Emisja w niedzielę w Onecie

Redaktor naczelny "Newsweek Polska" (Ringier Axel Springer Polska) Tomasz Sekielski od 25 września prowadzi nowy program „Debata Newsweeka”, w którym z gośćmi omawiać będzie wydarzenia tygodnia. Cykl będzie można oglądać w każdą niedzielę rano na stronie głównej Onet.pl. Potem program będzie dostępny dla subskrybentów serwisu Newsweek.pl.

Tomasz Sekielski, fot. screen z Onetu Article

 -  W czasach zaniku prawdziwej debaty publicznej tworzymy przestrzeń, w której będziemy konfrontować opinie i poglądy w sprawach najważniejszych dla naszego kraju. Przedstawimy nawet najbardziej skrajne stanowiska, ale zawsze zderzymy je z faktami. To będzie godzinna, emocjonująca i merytoryczna dyskusja, ale bez politycznej jatki, w której już od dawna siłę argumentów zastąpił argument siły – mówi Tomasz Sekielski, autor „Debaty Newsweeka” oraz redaktor naczelny "Newsweeka".

W pierwszym wydaniu „Debaty Newsweeka” wzięli udział: Łukasz Warzecha, Piotr Niemczyk (ekspert ds. służb specjalnych, były zastępca szefa UOP), Tomasz Awłasewicz, (dziennikarz, ekspert ds. służb specjalnych, popularyzator wiedzy o roli kontrwywiadu w systemie bezpieczeństwa państwa) oraz płk Andrzej Sąsiadek (wieloletni pracownik kontrwywiadu).

Program nadawany będzie w niedziele o 9.00 na stronie głównej Onetu. Po premierze w portalu program będzie dostępny dla subskrybentów w serwisie Newsweek.pl.

Do wakacji Onet w niedziele rano pokazywał program "Siódmy dzień tygodnia", realizowany razem z Radiem ZET i prowadzony przez Andrzeja Stankiewicza.

Tomasz Sekielski redaktorem naczelnym "Newsweeka" jest od lipca, zastąpił Tomasza Lisa, który w maju rozstał się z firmą.

Z danych PBC wynika, że w II kwartale br. "Newsweek Polska" notował sprzedaż wydania na poziomie 63 074 egz. Z kolei jak wynika z badania Mediapanel w lipcu br. stronę główną Onetu odwiedziło 9,45 mln internautów, co przełożyło się na 31,81 proc. zasięgu. Każdy spędził na niej średnio 45 minut i 19 sekund.

Dołącz do dyskusji: Tomasz Sekielski prowadzi „Debatę Newsweeka”. Emisja w niedzielę w Onecie

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Tony
Tomek tylko nie mów nikomu, ze księdza uniewinnili…
20 0
odpowiedź
User
Buahaha
Esb. Ecki cyngielek publikujący paszkwile na rozkaz i bez sprawdzenia poprowadzi debatę? Raczej propag. Andowe jednostronne dyrdymałki na zamówienie komuszych mocodawców tych samych co mu mailem fejki na księży podsylali
18 2
odpowiedź
User
erwer
ujoza w ujni
11 1
odpowiedź