SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Tomasz Śleziak i Przemysław Pichalski dyrektorami regionalnymi w SBE

Stowarzyszenie Branży Eventowej (SBE) powołało dwóch nowych dyrektorów regionalnych. Przemysław Pichalski odpowiada za obszar Warmii i Mazur, a Tomasz Śleziak za Śląsk.

Tomasz Śleziak, Przemysław Pichalski Article

Nowi dyrektorzy regionalni SBE w regionach Warmii i Mazur oraz Śląska mają służyć wsparciem w kontaktach biznesowych obecnym członkom stowarzyszenia, a także pomagać w nawiązywaniu nowych relacji firmom zaangażowanym w realizację wydarzeń w tych częściach Polski.

Tomasz Śleziak jest współwłaścicielem Grupatotal.pl, która od 8 lat dostarcza atrakcje eventowe oraz specjalizuje się w wynajmie designerskich mebli. W SBE reprezentuje markę Colors Of Design.

Śleziak jest absolwentem AWF Katowice na kierunku zarządzanie hotelarstwem i turystyką. Laureat i wielokrotny zwycięzca wielu konkursów barmańskich, od których rozpoczęła się jego historia z eventami. Prywatnie wielki pasjonat klasycznej motoryzacji.

Przemysław Pichalski z branżą eventową jest związany od 10 lat. Pracował przy realizacji różnych imprez. Na stałe z Bartbo nawiązał współpracę jeszcze podczas studiów, po ich ukończeniu awansował na kolejne stanowiska od instruktora, przez przedstawiciela, dyrektora marketingu, po prezesa zarządu.

Pichalski ukończył gospodarkę przestrzenną na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim oraz public i media relations w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Olsztynie. Jego zainteresowania to siatkówka, squash, tańce latynoamerykańskie, polskie filmy i psychologia. Jego motto to słowa prof. Bartoszewskiego: "Warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto."

Dołącz do dyskusji: Tomasz Śleziak i Przemysław Pichalski dyrektorami regionalnymi w SBE

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl