SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Tomasz Wierzbicki w Bluebird Artist Management

Do impresariatu Bluebird Artists Management dołącza operator Tomasz Wierzbicki.

Tomasz Wierzbicki Article

W swoim portfolio ma filmy dla takich marek jak  "Vogue Polska", Diverse, Fundacja Porozumienie bez barier, Sexedpl. Projekt Armani / Laboratorio tworzył z reżyserem z Luca Guadagnino („Tamte dni, Tamte noce”, „Suspiria”).

Tomasz Wierzbicki pracuje także na Słowacji

Tomasz Wierzbicki zawodowo związany jest również ze Słowacją, gdzie w 2019 roku nakręcił swój debiut fabularny ,,Mohyla’’ ze słowackim reżyserem Andrejem Kolencikiem. Największym fabularnym projektem Tomka jest jednak film „Strawmen Scares No Crows” w reżyserii Rastislava Boroša, którego premiera zaplanowana jest na 2021 rok.
 
W 2021 pracował  jako operator kamery z Martinem Štrbą (Szarlatan, Zabić Sekala) przy filmie fabularnym Ivety Grofovej. Od 2020 roku członek ASK – Słowackiego Stowarzyszenia Autorów Zdjęć Filmowych.

Wierzbicki to absolwent Wydziału Operatorskiego Szkoły Filmowej w Łodzi. Autor zdjęć do filmów fabularnych oraz dokumentalnych, które pokazywane były na ważnych festiwalach w Polsce i na świecie (Palm Springs Film Festival, Angers Film Festival,  Tampere Film Festival, Camerimage, Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, Krakowski Festiwal Filmowy, Warszawski Festiwal Filmowy). Na 59. Krakowskim Festiwalu Filmowym zdobył nagrodę za najlepsze zdjęcia pod patronatem Stowarzyszenia Polskich Autorów Zdjęć Filmowych.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Tomasz Wierzbicki w Bluebird Artist Management

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl