SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Topnieje rynek dwutygodników poradnikowych. „Przyjaciółka” najchętniej kupowana w maju

W maju br. liderem średniej sprzedaży ogółem wśród dwutygodników poradnikowych dla kobiet była „Przyjaciółka”. Wszystkie tytuły odnotowały spadki, a najwięcej straciła „Pani Domu” - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Article

Średnia sprzedaż ogółem „Przyjaciółki” (Edipresse Polska) w maju 2017 roku wyniosła 169 705 egz. i w porównaniu do maja 2016 roku zmalała o 15,41 proc. - wynika z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy, opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl.

>>> Przeglądaj okładki gazet i magazynów w naszym dziale Jedynki

Wiceliderem była „Tina” (Wydawnictwo Bauer), której średni wynik w analizowanym okresie zmniejszył się o 16,55 proc. do 128 514 egz.

Oczko niżej uplasował się dwutygodnik „Naj” (Wydawnictwo Bauer). Średnia sprzedaż ogółem tego pisma wyniosła 77 810 egz., po spadku o 5,33 proc.

Czwartą lokatę zajęła „Pani Domu” (Edipresse Polska). W badanym miesiącu ten dwutygodnik sprzedawał się średnio w liczbie 57 836 egz., notując największą stratę w zestawieniu, wynoszącą 23,27 proc.

W maju br. w porównaniu do kwietnia br. również wszystkie tytuły zanotowały spadki średniej sprzedaży, a najwięcej straciła „Pani Domu” - było to 18,06 proc.

Sprzedaż ogółem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań oraz wszystkich form prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań.

Rozpowszechnianie płatne razem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań, prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań oraz innych płatnych form rozpowszechniania wydań drukowanych i innej płatnej dystrybucji e-wydań.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Topnieje rynek dwutygodników poradnikowych. „Przyjaciółka” najchętniej kupowana w maju

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
hahaha
pawlowicz na okladke, to sie sprzedaz podniesie
4 0
odpowiedź
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing
przesuń do góry