SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Torbicka, Ibisz i Prokop poprowadzą XVII Charytatywny Bal Dziennikarzy, cegiełki w cenach 180-700 zł

Grażyna Torbicka, Krzysztof Ibisz i Marcin Prokop poprowadzą XVII Charytatywny Bal Dziennikarzy, który odbędzie się 23 stycznia przyszłego roku w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej. 1 grudnia ruszy sprzedaż biletów-cegiełek w cenach od 180 zł do 700 zł.

Article

Głównym celem, na który zostanie przeznaczony dochód z przyszłorocznego Balu, będzie pomoc podopiecznym Fundacji „Dorastaj z Nami”, wspierającej edukację dzieci, których rodzice zginęli pełniąc służbę publiczną oraz Fundacji „Po Drugie”, otaczającej opieką młodzież zagrożoną wykluczeniem społecznym i patologią. Część dochodu trafi także do Fundacji Polsat oraz Fundacji TVN „Nie jesteś sam”.

Do udziału w XVII Charytatywnym Balu Dziennikarzy uprawniają cegiełki, które będzie można nabyć od 1 grudnia br. w siedzibie agencji Rubicon Media przy ul. Złoczowskiej 25 w Warszawie albo zamówić przez internet, pisząc na adres kontakt@baldziennikarzy.org.

Ceny cegiełek w przypadku miejsc stojących są takie same jak w poprzedniej edycji wydarzenia. 180 zł kosztuje wejściówka dla dziennikarza posiadającego legitymację prasową, tyle samo dla jego osoby towarzyszącej. Pozostali goście za miejsce stojące zapłacić muszą 350 zł. Z kolei za miejsce siedzące przy stoliku na piętrze zapłacić trzeba 450 zł, a na parterze auli - 700 zł. Na poprzednim balu miejsca siedzące były w jednej cenie (550 zł).

Gospodarzami wieczoru będą dziennikarze reprezentujący trzy wiodące stacje telewizyjne: Grażyna Torbicka (TVP), Krzysztof Ibisz (Polsat) i Marcin Prokop (TVN). Za organizację imprezy odpowiadać będzie agencje Rubicon Media i Magnifico.

W XVI Charytatywnym Balu Dziennikarzy, który odbył się 7 lutego br., uczestniczyło około 1000 gości. Dochód z imprezy wyniósł prawie 370 tys. zł i trafił do podopiecznych Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”, Fundacji Polsat i Fundacji TVN „Nie jesteś sam”.

Fundacja Charytatywny Bal Dziennikarzy powstała z inicjatywy dziennikarzy z różnych mediów i jest organizacją non-profit. Wspiera placówki opieki zdrowotnej, szpitale, instytucje opieki społecznej, domy dziecka, organizacje opiekujące się dziećmi, osobami niepełnosprawnymi i wiele innych. Prezesem Fundacji jest obecnie dziennikarz TVN Mateusz Hładki.

Patronem medialnym XVII Charytatywnego Balu Dziennikarzy jest portal Wirtualnemedia.pl.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Torbicka, Ibisz i Prokop poprowadzą XVII Charytatywny Bal Dziennikarzy, cegiełki w cenach 180-700 zł

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
redaktorka
Czekam na ten Bal cały rok! Żadnego nie opuściłam i szlag mnie trafia, jak czytam niektore komentarze, ktore od lat podważają sens Balu!
odpowiedź
User
Mobile Dick
Czemu w takim razie na balu dziennikarzy aż roi sie od polityków ...????? Zblatowanie dziennikarzy z politykami nie słuzy wolnej prasie i każde dziecko na Zachodzie od dawna to wie.
odpowiedź