SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Totalizator Sportowy wybierze agencję digital

Totalizator Sportowy rozpoczął przetarg na świadczenie usług z zakresu marketingu internetowego. Umowę z wybraną agencją (lub agencjami) zawrze na dwa lata - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Warunkiem udziału w postępowaniu jest wpłata 10 tys. zł wadium.

Article

Przetarg Totalizatora Sportowego obejmuje m.in. opracowanie strategii działań spółki w internecie pod kątem pozyskiwania nowych graczy w serwisie sprzedaży iLotto, opracowanie strategii komunikacji wybranych marek/produktów w internecie oraz w kanałach własnych Totalizatora, opracowanie koncepcji rozwoju profilów marki Lotto w wybranych mediach społecznościowych.

Wybrana agencja zajmie się też content marketingiem oraz usługami związanymi z opracowaniem i produkcją materiałów promujących produkty/marki Totalizatora w internecie, tworzeniem tekstów reklamowych, reklam internetowych (animacje html, interaktywne gry, GIFy, formaty statyczne, canvas, cinemagraph, karuzele, masthead, screeningi, bumpery, richmedia, nakładki na serwisy i inne, również niestandardowe formaty internetowe), interaktywnych landing page’ów do kampanii promocyjnych opartych na bezpiecznej infrastrukturze (nie Wordpress) do zarządzania treścią oraz leadami.

Będzie też odpowiedzialna za tworzenie stron internetowych dotyczących produktów Totalizatora, przygotowywanie materiałów wideo i statycznych dedykowanych do wykorzystania w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, Twitter, YouTube, LinkedIn i inne) wraz z propozycją treści (copy posta), tworzenie animacji mp4 oraz mobile wideo, wraz z udźwiękowieniem i napisami, opracowanie koncepcji i egzekucji materiałów oraz narzędzi na potrzeby konkursów oraz tworzenie mailingów.

Do jej zadań należeć będą również niestandardowe działania internetowe, typu chatboty, filtry AR czy aplikacje mobilne, a także  planowanie i zakup mediów w obszarze internetu (w tym performance marketing).

Totalizator planuje wybór maksymalnie 5 agencji do współpracy, z którymi zawrze tzw. umowy ramowe. Planuje z nimi współpracować przez 2 lata.

Przetarg potrwa do 25 stycznia br., a warunkiem udziału w nim jest wpłata 10 tys. zł wadium.

Dołącz do dyskusji: Totalizator Sportowy wybierze agencję digital

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl