SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Totalizator Sportowy wybiera audytora mediowego

Totalizator Sportowy rozpoczął w trybie postępowania ofertowego proces wyboru firmy audytorskiej, która przez 21 miesięcy będzie zajmować się oceną jego kampanii reklamowych pod kątem realizacji przez dom mediowy.

Article

Wybrana firma będzie odpowiedzialna za ocenę i analizę media planów (ogólnie oraz w poszczególnych mediach), ocenę ich zgodności ze strategią mediową, ocenę i analizę całościowej strategii mediowej. Zajmie się też sprawdzaniem parametrów kampanii pod kątem GRP, zasięgu, CPP, rozliczaniem kampanii a także wyliczeniem wynagrodzenia bonusowego dla domu mediowego.

Umowa zostanie zawarta na okres 21 miesięcy. Zainteresowane firmy mogą składać oferty do 5 lipca br.

Totalizator Sportowy podobne postępowanie prowadził wiosną ub.r. W jego wyniku nawiązał współpracę z firmą Media Strategy.

Obsługą mediową kampanii reklamowych Totalizatora Sportowego zajmuje się Starcom, który pozyskał to zlecenie w styczniu br., przejmując je w efekcie przetargu od Zenith (obie agencje należą do Publicis Media).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Totalizator Sportowy wybiera audytora mediowego

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl