SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Totalizator wybiera w przetargu agencje interaktywne

Totalizator Sportowy wybiera w przetargu agencje, które zajmą się dla niego świadczeniem usług z zakresu marketingu internetowego - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl. Wybierze maksymalnie 5 firm do współpracy, a będzie z nimi pracować przez rok w oparciu o umowy ramowe.

Article

Wybrane w przetargu agencje będą odpowiedzialne m.in. za usługi związane z opracowaniem i egzekucją strategii komunikacji, usługi związane z produkcją materiałów promujących marki Totalizatora Sportowego (m.in. Lotto), niestandardowe działania internetowe, w tym chatboty i aplikacje mobilne oraz planowanie i zakup mediów internetowych (w tym performance marketing).

Spółka planuje wybór maksymalnie 5 agencji, z którymi zawrze tzw. umowy ramowe. Oznacza to, że będą one realizować usługi na podstawie poszczególnych zleceń Totalizatora. Firma zastrzega jednak już na etapie przetargu, że może we wskazanym okresie nie zlecać żadnych usług, a agencjom nie będą z tego tytułu przysługiwać żadne roszczenia.

Przetarg trwa do 28 października.

O wyborze zwycięskich firm zdecydują w 40 proc. cena za realizowane usługi, a w 60 proc. - zaproponowana koncepcja kreatywna.

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Totalizator wybiera w przetargu agencje interaktywne

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Kali
Stawiam na Sigma Bis.
odpowiedź