SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Touch PR dla Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia

Agencja Touch.PR podjęła współpracę z Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia w ramach projektu „Katyń Pro Memoria. Zapal światło pamięci”.

Article

Celem kampanii „Katyń Pro Memoria. Zapal światło pamięci” jest upamiętnienie poległych w Katyniu, poznanie ich historii oraz zapalenie symbolicznego znicza na portalu umożliwiającym wirtualny spacer po Polskim Cmentarzu Wojennym w Katyniu Katynpromemoria.pl. W tym roku przypada 80. rocznica Zbrodni Katyńskiej.

– „Katyń Pro Memoria. Zapal światło pamięci” to dla nas bardzo ważny projekt. Historie ofiar katyńskich i ich rodzin poruszyły cały nasz zespół. Wiemy, jak ważne jest zwiększanie wiedzy Polaków o Zbrodni Katyńskiej i nie chcemy, by pamięć o jej ofiarach zaginęła. Ta idea przyświecała nam podczas budowania strategii komunikacji – podkreśla Sandra Kaczmarek, założycielka agencji Touch.PR

Zespół agencji Touch.PR poprowadzi działania komunikacyjne obejmujące relacje z mediami oraz influencerami, a także działania w mediach społecznościowych.

Z ramienia agencji za obsługę projektu odpowiada Sylwia Majcher-Stępień, Dominika Borowicz i Anna Wojciechowska. Strony nie ujawniają szczegółów umowy.

Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia to instytucja publiczna nadzorowana przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Jej założeniem jest inicjowanie działań podejmowanych w Rzeczpospolitej Polskiej i Federacji Rosyjskiej na rzecz poprawy wzajemnych relacji.

„Katyń Pro Memoria. Zapal światło pamięci"

Kampania społeczna „Katyń Pro Memoria. Zapal światło pamięci” została zainagurowana 5 marca, w trakcie międzynarodowej konferencji. Zachęca do odwiedzenia portalu Katynpromemoria.pl i zapalenia wirtualnego znicza jednym z 4415 poległych znanych z imienia i nazwiska

Dołącz do dyskusji: Touch PR dla Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
glm
Brawo Sandra!
odpowiedź