SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

TP pomaga poszkodowanym przez tsunami

Telekomunikacja Polska we współpracy z Telewizją Polską i Caritas Polska uczestniczy w akcji zbiórki pieniędzy na rzecz ofiar kataklizmu w Południowej Azji - "Adopcja na odległość"

Od 15 stycznia do 20 lutego 2005 r. będzie można  dzwonić na specjalną linię charytatywną tp 0 300 200 110.  Każde połączenie z tym numerem będzie oznaczać przekazanie na pomoc dla sierot z terenów objętych przez tsunami  1,05 zł netto (1,28 zł z VAT). Całkowity dochód zostanie przekazany na rzecz budowy i utrzymania domów dziecka w  Południowej Azji. TP nie będzie pobierać żadnych opłat za uruchomienie i użytkowanie tego numeru.

Ponadto na potrzeby misji Polskiej Akcji Humanitarnej na Sri Lance Telekomunikacja Polska przekazała telefon  satelitarny, z którego organizacja będzie mogła korzystać za darmo.  TP zadeklarowała też wszelką pomoc techniczną umożliwiającą PAH sprawną komunikację, która jest elementarnym  czynnikiem szybkiego i efektywnego niesienia pomocy poszkodowanym.

Należąca do Grupy TP firma PTK Centertel, operator sieci Idea, włączyła się do SMS-owej zbiórki "Solidarni z Azją",  prowadzonej przez fundację TVN "nie jesteś sam" oraz Polską Akcję Humanitarną. By wesprzeć ofiary katastrofy  wystarczyło wysyłać SMS o treści "AZJA" na nr 7126.

Również inwestor strategiczny TP, France Telecom pomaga regionom dotkniętym tsunami. W krajach, w których działa jako operator komórkowy zaoferował lokalnym władzom pomoc w zidentyfikowaniu klientów Orange, którzy mogą znajdować się na terenach objętych katastrofą.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: TP pomaga poszkodowanym przez tsunami

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl