SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

TP: tańszy abonament i więcej minut na rozmowy w nowej ofercie stacjonarnej

Telekomunikacja Polska wprowadza nową ofertę planów telefonicznych. Osoby, które podpiszą umowę na jeden z nowych Planów DoMowy dostaną do 720 dodatkowych minut na połączenia z telefonami komórkowymi, a na opłacie abonamentowej zaoszczędzą do 360 zł.

TP: tańszy abonament i więcej minut na rozmowy w nowej ofercie stacjonarnej

Do wyboru są Plany: DoMowy Ile Chcesz, DoMowy Taniej i DoMowy Na Co Dzień z umowami na 12 lub 24 miesiące.

Przy umowie na 12 miesięcy klient może liczyć na niższy abonament i standardową liczbę minut. Jeśli zdecyduje się na umowę na 2 lata, to oprócz niższego abonamentu dostanie też podwojoną liczbę minut w abonamencie i usługę dodatkową, czyli dodatkowe minuty na wybrane numery stacjonarne lub na rozmowy do sieci komórkowych.

Przykładowo, osoby, które zdecydują się na zakup Planu DoMowy Ile Chcesz + w ofercie na 2 lata dostaną 2400 minut na rozmowy, zaoszczędzą w tym czasie ponad 230 zł na abonamencie i dodatkowo otrzymają 720 minut na połączenia do telefonii komórkowej.

Z kolei zamawiając na ten sam okres Plan DoMowy Taniej + lub Na Co Dzień +, mogą zmniejszyć opłatę abonamentową od 105 do blisko 350 zł. Klienci Planu DoMowy Taniej + dostaną też 2880 minut na dwa wybrane numery w sieci stacjonarnej, a osoby korzystające z Planu DoMowy Na Co Dzień + mają 1440 minut na połączenia do dwóch wybranych numerów do sieci komórkowych.

TP wprowadza także specjalny plan za 34 zł miesięcznie. Oferta ta nie zawiera minut w cenie abonamentu, ale w przeciwieństwie do Planu Socjalnego umożliwia korzystanie z Neostrady. Jest to najtańszy plan telefoniczny, na którym można kupić Neostradę. Oferta dostępna jest dla nowych jak i obecnych klientów TP.

Operator wprowadził także promocję plan DoMowy z nawigacją, w ramach której klient może zakupić nawigację GPS Lark Freebird 35.8 od złotówki. Warunkiem skorzystania z promocji jest przystąpienie do jednego z planów: DoMowy 60 (pakiet 60 minut, pakiet 120 minut), DoMowy 300 (pakiet 300 minut, pakiet 600 minut), DoMowy 1200 (pakiet 1200 minut, pakiet unlimited).

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: TP: tańszy abonament i więcej minut na rozmowy w nowej ofercie stacjonarnej

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Mandaryn
Nie widzę w tej ofercie nic atrakcyjnego. Abonament jak był drogi, tak jest drogi i dodatkowo będzie wiązał ludzi na 12-24 miesiące.
10 8
odpowiedź
User
Krzychu
Właśnie wysłany został list z wymówieniem linii telefonicznej która była w domu od "komuny" Przez te lata TP nawet nie zaoferowało jakiegoś badziewnego telefonu mimo umowy od kilkudziesięciu lat. Tak samo z netem nie chcieli zalożyć na plan socjalny za 28zł. A netia załozyła taniej mimo prób zablokowania tego. Po co placić zlodziejski abonament 32zł? To ponad 100minut rozmów bez zniżej w telefonie na kartę bez umowy. Głupich nadal szukają i trzymają bo do neozdrady trzeba mieć linię teefoniczną lub placić haracz za brać telefonu.
9 9
odpowiedź
User
Jerzy
Telekomunikacja bardzo szybko chciała się wzbogacić płaciłem 55 zł za to tylko że podłączony miałem aparat w końcu zmądrzałem i zerwałem z nimi umowę w tej chwili za dwa telefony stacjonarny i komórkę płacę 38 zł i mam dodatkowe minuty.
PAZERNI ZAWSZE TAK BĘDĄ KOŃCZYĆ JAK TELEKOMUNIKACJA Życzę dalszego spadku!!!!!!!!!!!!!!
10 8
odpowiedź
User
Waldek
Nigdy nic dobrego o telekomunikacji nie słyszałem.Ja też od 30 lat jestem ich klientem i to chyba z przyzwyczajenia i też działają na mnie jak czerwona płachta na byka.Kończę z nimi i to w całej rozciągłości . Podstawowe ich grzechy to:
-brak łączności z nimi na bezpłatne połączenie a na płatne to czekasz aż zarejestruje reklamację a ty czekasz bo chcesz numer zgłoszenia a oni cię kasują.
- nikt za nic nie odpowiada i pełna anonimowość.
- najdroższy moloch i nie reformowalny pokomunistyczny.
-największe dochody wg. bankiera to T P S A i P K O B P - kasują frajerów.
- mówisz do nich a oni jak kijem o ścianę.
- nie można opierdzielić żadnego prezesa bo nie da się do nich dodzwonić.
- nie prowadzą żadnego rozpoznania rynku i nie mają pojęcia co się dzieje , jaka jest przepaść pomiędzy nimi a konkurencją.
- ciągle im się wydaje że np. mnie robią łaskę świadcząc mi usługę za którą płacę.Jednym słowem do d..py.Pozdrawiam wszystkich którzy się ze mną zgadzają.
9 9
odpowiedź