SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Trójka prosi słuchaczy o opinie. Ruszyła internetowa ankieta

Radiowa Trójka uruchomiła internetową ankietę, w której słuchacze mogą wypowiedzieć się, jakich treści oczekują w stacji. Nowa ramówka Trójki ma ruszyć z początkiem kwietnia.

Agnieszka Szydłowska, fot. Polskie Radio Agnieszka Szydłowska, fot. Polskie Radio

Internetowa ankieta, w której słuchacze Trójki mogą przekazać swoje oczekiwania co do treści w rozgłośni, została udostępniona pod adresem 3pyta.polskieradio.pl.

- To dedykowana, multimedialna strona internetowa, dzięki której możecie podzielić się z nami swoimi pomysłami na nową Trójkę, a także odpowiedzieć na pytanie, jak powinna wyglądać nasza rozgłośnia i czego od niej oczekujecie. Rozumiejąc zmiany, które zachodzą we współczesnym świecie, chcemy sprawdzić jak zmieniają się potrzeby naszych odbiorców - opisano na profilach społecznościowych Trójki.

CZYTAJ TEŻ: Bartek Chaciński i Jacek Hawryluk wracają do Trójki

Przewodniczką po ankiecie jest Agnieszka Szydłowska, od ponad miesiąca szefowa Trójki. - Więcej muzyki, kultury czy może polityki? Kto powinien wystąpić w studiu im. Agnieszki Osieckiej? Jakich podcastów poszukujecie? Jakie tematy powinniśmy poruszać na antenie? Zmieniamy Trójkę, chcemy usłyszeć Wasze zdanie! - podkreśla rozgłośnia.

Nowa ramówka Trójki ma ruszyć z początkiem kwietnia. Natomiast w marcu na antenie pojawi się audycja z „muzyką ekstremalnie niezależną”, a dwa tygodnie temu zadebiutowała „Po prostu Wschód - magazyn Piotra Pogorzelskiego”. 

Od początku kwietnia wywiady o tematyce politycznej w rozgłośni będzie prowadziła Renata Grochal, obecnie dziennikarka „Newsweek Polska”. Z rozgłośnią pożegnała się natomiast z Beatą Michniewicz.

CZYTAJ TEŻ: Bartosz Panek wraca do Polskiego Radia. Będzie zarządzał Studiem Reportażu i Dokumentu

W połowie lutego wicedyrektorem Trójki został Michał Nogaś, wrócił do rozgłośni po ponad sześciu latach pracy w „Gazecie Wyborczej” i 3,5 roku współpracy z Radiem Nowy Świat. Stanowisko sekretarza redakcji stacji objął Adam Sobieraj (w miejsce Roberta Kosickiego), a jego zastępcą został Mateusz Tomaszuk, który wrócił do rozgłośni po kilku miesiącach przerwy. Z początkiem kwietnia do stacji wróci Katarzyna Borowiecka, w ostatnich latach związana z Radiem 357. Z Radia 357 do Trójki przechodzi też Kuba Jonczyk.

Według badania Radio Track od listopada ub.r. do stycznia br. Trójka miała 2 proc. udziału w rynku słuchalności, wobec 2,2 proc. rok wcześniej

Dołącz do dyskusji: Trójka prosi słuchaczy o opinie. Ruszyła internetowa ankieta

57 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Bsrts
Zatrudnienie Grochal będzie gwoździem do trumny tej stacji.
74 27
odpowiedź
User
Su Hatsh
PS rulez! Teraz renesans, po oczyszczeniu z gwiazdorów, lamusów, sługusów koncernów oraz eventowców, propagandystów i pseudoradiowców, Trójka będzie debeściakiem!
18 39
odpowiedź
User
Troojkowicz
PS rulez! Teraz renesans, po oczyszczeniu z gwiazdorów, lamusów, sługusów koncernów oraz eventowców, propagandystów i pseudoradiowców, Trójka będzie debeściakiem!


Tego czyszczenia to jeszcze sporo zostało. Antenowe cienkie jak barszcz Nałęcze, Żołądkowskie, Firany ciągle tam siedzą. To ma być nowe otwarcie?
29 15
odpowiedź