SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Gnat, Łodej i Nałęcz w kolejnej audycji Trójki. Zastępują Tomańskiego

Po zakończeniu współpracy z Rafałem Tomańskim w ramówce radiowej Trójki pozostała audycja „Trójka do trzeciej”. Jej kolejne wydania prowadzili Radosław Nałęcz, Piotr Łodej i Karol Gnat.

Karol Gnat w studiu Trójki, fot. Polskie Radio Article

W listopadzie „Trójka do trzeciej” tak jak poprzednio jest emitowana w Programie III Polskiego Radia z soboty w godz. 13-15. W zeszłą sobotę audycję prowadził Karol Gnat, tydzień wcześniej - Radosław Nałęcz, a 4 listopada - Piotr Łodej (ma być jej gospodarzem także za tydzień).

Wszyscy zastępują w tej roli Rafała Tomańskiego, z którym Trójka pożegnała się z końcem października. Dziennikarz twierdzi, że wypowiedzenie wręczono mu po tym, jak w jednym z wydań „Trójki do trzeciej” kontynuował temat korupcji na Ukrainie i powiedział na antenie, że wydawca kazał mu skończyć ten wątek (Polskie Radio zapewnia, że wbrew opisowi Tomańskiego wydawca nie powiedział do niego cztery razy: „kończ, niewygodny temat, kończ”).

Tomański był związany z Trójką od połowy ub.r. Prowadził też niektóre wydania „Klubu Trójki” (audycja zniknęła z anteny latem br.), porannego cyklu wywiadów „Salon polityczny Trójki” i, w zastępstwie Beaty Michniewicz, „Śniadania w Trójce”. Z „Salonu” i „Śniadania” zniknął w sierpniu br., po tym jak dostał maila od prezes Polskiego Radia Agnieszki Kamińskiej z sugestiami, o czym powinien rozmawiać w kolejnym wydaniu tej pierwszej audycji. - Kierownictwo z Trójki wyraźnie dało mi do zrozumienia, że zadawałem niewygodne pytania i zostało to źle odebrane - uważa Tomański.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Karol Gnat z Trójką współpracuje od jesieni 2020 roku. Początkowo był gospodarzem popołudniowego pasma. Obecnie współprowadzi przede wszystkim poranną audycję „Pora na Trójkę”, a od września ub.r. jest jednym z gospodarzy „Salonu politycznego Trójki”. Gnat od 2016 roku jest też związany z Telewizją Polską, m.in. jako jeden z prowadzących „Panoramę” oraz „Czym żyje świat” w TVP Info i TVP Polonia.

Radosław Nałęcz do zespołu Trójki dołączył w lutym br., współprowadzi „Porę na Trójkę”. Do stacji przeszedł po ponad ośmiu latach pracy w Muzo.fm. Wcześniej był prezenterem w Esce Rock, Radiu Eska, Radiostacji i toruńskim Radiu Gra i studenckim Radiu UWM FM, od kilku lat jest związany z Polsat Games (w latach 2018-2022 jako redaktor naczelny).

Z kolei Piotr Łodej jest jednym z gospodarzy popołudniowego „Zapraszamy do Trójki”. Z rozgłośnią jest związany od ponad dwóch dekad, przez lata prowadził „Trójkowy budzik”.

Od sierpnia do października br. Trójka miała 1,8 proc. udziału w rynku słuchalności, o 0,2 pkt proc. mniej niż rok wcześniej (według badania Radio Track Kantar Polska).

Dołącz do dyskusji: Gnat, Łodej i Nałęcz w kolejnej audycji Trójki. Zastępują Tomańskiego

30 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Laura
Jeden wierny rycerz i dwóch nowych aspirujących :). I tak nikt nie przebije Lazara, który 7 dni w tygodniu ma audycje w "Trujce"
18 6
odpowiedź
User
lol
Gnat coś analizuje. Dobre
14 2
odpowiedź
User
derektor
Jeden wierny rycerz i dwóch nowych aspirujących :). I tak nikt nie przebije Lazara, który 7 dni w tygodniu ma audycje w "Trujce"

i co z tego? Ty u siebie w pracy sam wybierasz dni kiedy pojawiasz sie w? Kolejny który nie wie co to grafik podobnie jak kapus Tomanski
6 15
odpowiedź