SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Ernest Zozuń w zastępstwie prowadzi popołudniowe „Zapraszamy do Trójki”

Szef redakcji aktualności radiowej Trójki, Ernest Zozuń poprowadził w poniedziałek popołudniowy blok „Zapraszamy do Trójki”. W sierpniu usłyszymy go jeszcze kilkukrotnie. - To zastępstwo, wysłałem koleżeństwo na urlopy - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl dziennikarz.

Ernest Zozuń, fot. Polskie RadioArticle

Redakcja „Zapraszamy do Trójki” wchodzi w skład aktualności, a te z kolei podlegają od czerwca Zozuniowi.  Audycje - poranne i popołudniowe - prowadzą na zmianę Marcin Łukawski, Marcin Pośpiech, Patrycjusz Wyżga, Krystian Hanke, Piotr Łodej i Kuba Strzyczkowski (piątkowe popołudnia).

Od poniedziałku popołudniowe wydania audycji czasowo prowadzić będzie Ernest Zozuń. – To efekt tego, że wysłałem całe koleżeństwo na urlopy, wszystkich prowadzących. Jestem chyba za dobrym szefem. W związku z tym do końca miesiąca często będzie można mnie usłyszeć w roli prowadzącego "popołudnia" - mówi Zozuń portalowi Wirtualnemedia.pl. Z tych samych powodów poranny blok prowadzi obecnie najczęściej Marcin Pośpiech.

Ernest Zozuń z Polskim Radiem związany jest od 1988 roku, był m.in. korespondentem w Iraku i Moskwie. Od czerwca br. pełni obowiązki szefa redakcji aktualności, jego zastępcą została Ewa Lipowicz, która pracuje w Programie III PR od 1996 roku. Na stanowisku zastąpił Łukasza Kurtza-Królikiewicza (formalnie jest na zwolnieniu zdrowotnym). Także w czerwcu br. na antenę Trójki po dwuletniej nieobecności, wróciła autorska audycja Zozunia - „3 strona świata”.  - Zaufałem Kubie Strzyczkowskiemu, wracam na antenę, co nie znaczy, że nie mam zastrzeżeń – mówił nam wówczas.

Udział Programu Trzeciego Polskiego Radia pod względem słuchania w okresie od maja do lipca br. wyniósł 4,1 proc.

Dołącz do dyskusji: Ernest Zozuń w zastępstwie prowadzi popołudniowe „Zapraszamy do Trójki”

21 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Fan
W RNS się nie opłaca czy nie chcą?
odpowiedź
User
narcystyczneego
Sepleniący zestresowany pan, który niewiele poza pyskowaniem w senacie ma do zaprezentowania na antenie.
odpowiedź
User
xD
Sepleniący zestresowany pan, który niewiele poza pyskowaniem w senacie ma do zaprezentowania na antenie.

Ciekawe co Pan w senacie zrobił, Tak, proszę senatora/posła. Oczywiście proszę senatora/posła. Proszę większy podatek i dla madek się coś znajdzie. Dziękuję bardzo, całuję rączki. Oczywiście, proszę pana senatora/posła....
odpowiedź