SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Trójka straciła dwie trzecie słuchalności wśród kadry kierowniczej, AntyRadio liderem wśród wzrostów

Wśród kadry kierowniczej najchętniej słuchaną rozgłośnią radiową w okresie od listopada ub.r. do stycznia br. było RMF FM. Największym wzrostem w zestawieniu pochwalić się mogło AntyRadio. Z kolei zdecydowanie najwięcej straciła Trójka - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

fot. Polskie RadioArticle

Udział RMF FM pod względem słuchania wśród kadry zarządzającej (dyrektorzy, prezesi i kierownicy) w okresie od listopada 2020 roku do stycznia 2021 roku w grupie wiekowej 15-75 lat wyniósł 29,5 proc. Względem poprzedniego roku zwiększył się o 0,7 pkt. proc. - wynika z danych Radio Track Kantar Polska, opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Drugie miejsce zajęło Radio ZET z udziałem na poziomie 12,6 proc., po wzroście o 0,6 pkt. proc.

Na podium znalazła się jeszcze Eska, której udział w rynku zmniejszył się o 0,6 pkt. proc. do 7,2 proc. Stacja awansowała z czwartej lokaty.

Z ósmego na piąte miejsce awansowało AntyRadio, które pochwalić się mogło największym wzrostem w zestawieniu - o 0,8 pkt. proc. do 4,4 proc.

Trójka straciła dwie trzecie słuchaczy

Zdecydowanie największy spadek odnotowała Trójka, która w zestawieniu spadło z szóstej na czternastą lokatę. Jego wynik zmalał o aż 5,7 pkt. proc. do 2,7 proc.

Liderem ogólnopolskiego rynku radiowego w okresie od listopada 2020 roku do stycznia 2021 roku w grupie wiekowej od 15 do 75 lat było RMF FM. Z kolei wśród sieci pierwsze miejsce należało do Eski.

Dołącz do dyskusji: Trójka straciła dwie trzecie słuchalności wśród kadry kierowniczej, AntyRadio liderem wśród wzrostów

31 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
animowany
Trójka to trup. Mam wrażenie, że dyrekcja postawiła sobie za zadanie zaoranie kompletne żeby było od czego odbićw przyszłości. Ciechan już nie tylko o poranku ale także w piątki wieczorem, rozmowy Bartłomieja Graczaka, Kirmuć, Popek, Kodymowski. Przykłady można mnożyć.
odpowiedź
User
Bartłomiej
Czyli wszystko zgodnie z planem. Trójka to radio dla nowych elit, nie tych lewackich, tylko tych, które wykuwa PiS obecnie. Każdy spadek teraz, to większy wzrost w przyszłości.
odpowiedź
User
Utb
Akurat piątkowa audycja Ciechanskiego była wczoraj świetna... Wyjątkowo udany repertuar i dobry pomysł z muzyką z różnych zakątków świata.. jedynie za dużo z Ameryki i po angielsku:) ale tego typu muzyka mogłaby cały czas obowiązywać a nie nudne playlisty które ostatnio obowiązują w programie trzecim
odpowiedź