SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Trwa nabór filmów na 43. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni

W poniedziałek 9 kwietnia br. rozpoczyna się nabór filmów do trzech konkursów 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Producentem wydarzenia jest Pomorska Fundacja Filmowa w Gdyni.

Article

Do wszystkich konkursów można zgłaszać filmy fabularne wyprodukowane w Polsce w okresie od 1 września 2017 roku do 31 sierpnia 2018 roku.

Twórcy filmów mogą nadsyłać zgłoszenia do udziału w Konkursie Głównym oraz w Konkursie Inne Spojrzenie do 31 maja br. Zgłoszenia na Konkurs Filmów Krótkometrażowych będą przyjmowane do 15 maja br.

Prace nad przebiegiem merytoryczno-organizacyjnych przygotowań do Festiwalu nadzoruje Komitet Organizacyjny, w skład którego wchodzą przedstawiciele: Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej, Stowarzyszenia Filmowców Polskich, Samorządu Województwa Pomorskiego oraz Miasta Gdynia.

43. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych odbędzie się w dniach 17-22 września 2018 roku. Producentem wydarzenia jest Pomorska Fundacja Filmowa w Gdyni.

Współorganizatorami Festiwalu są m.in. Telewizja Polska, Instytut Adama Mickiewicza oraz Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Trwa nabór filmów na 43. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl