SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Trzy czwarte użytkowników Twittera zamieściło mniej niż 10 wpisów

73 proc. użytkowników Twittera napisało w nim mniej niż 10 wiadomości – wynika z analizy firmy Barracuda Networks. Mniej więcej tyle samo internautów korzystających z tego serwisu ma w nim mniej niż 10 followersów.

Analiza firmy Barracuda Networks pokazuje, że większość internautów mających konto na Twitterze nie korzysta z niego zbyt aktywnie. 60 proc. użytkowników serwisu śledzi wpisy mniej niż 10 osób, natomiast 74 proc. ma mniej niż 10 followersów. Ta druga statystyka wynika przede wszystkim z faktu, że 73 proc. osób korzystających z Twittera zamieściło w nim mniej niż 10 wiadomości. Mimo wszystko odsetek tak mało aktywnych użytkowników serwisu zmniejszył się o 6 proc. w porównaniu z czerwcem ubiegłego roku.

Z drugiej strony 21 proc. internautów mających konta na Twitterze korzysta z niego aktywnie, tzn. zamieściło co najmniej 10 wiadomości, śledzi wpisy minimum 10 osób oraz ma co najmniej 10 followersów. Natomiast co trzeci użytkownik serwisu – a nie co piąty, jak w połowie 2009 roku – ma więcej followersów niż osób, których wpisy samemu śledzi. Ogółem prawie 50 proc. internautów korzystających z Twittera zarejestrowało się w nim między listopadem 2008 roku a kwietniem 2009 roku, kiedy do serwisu dołączyło sporo znanych osób.

Dołącz do dyskusji: Trzy czwarte użytkowników Twittera zamieściło mniej niż 10 wpisów

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Stacey
O CO WAM CHODZI CO NIE ROZUMIEM WAS ?
odpowiedź