SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Trzy nowe plany biznesowe TP

UKE: Zatwierdzenie zmiany Cennika usług telekomunikacyjnych TP w zakresie trzech nowych planów biznesowych na dostępie POTS.

18 czerwca 2007 r. Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej zatwierdził przedłożony przez Telekomunikację Polską S.A. projekt zmiany Cennika usług telekomunikacyjnych tp w zakresie propozycji rozszerzenia oferty taryfowej Spółki o trzy nowe plany telefoniczne na dostępie analogowym. Klienci TP, którzy aktywują te plany telefoniczne, w ramach opłaty abonamentowej będą mieli do dyspozycji "bezpłatne" pule minut na połączenia miejscowe, strefowe i międzystrefowe wykonywane przez sieć TP (tj. bez wykorzystania prefiksów innych operatorów telekomunikacyjnych oraz bez wykorzystania preselekcji przez tych operatorów) do abonentów TP lub innych operatorów.

Przedmiotowe plany są dedykowane abonentom biznesowym, jednak z oferty tej może skorzystać każdy abonent, w tym również kosumenci w rozumieniu Prawa telekomunikacyjnego.

Wprowadzenie nowych, ogólniedostępnych planów taryfowych rozszerza wybór abonentom. Zwiększa to możliwość dopasowania oferty do ich potrzeb, a co za tym idzie przyczynia się do zapewnienia użytkownikom maksymalnych korzyści w zakresie różnorodności i ceny, co stanowi jeden z celów ustawy Prawo telekomunikacyjne.

Zważywszy na powyższe, Prezes UKE nie zgłosił sprzeciwu do przedłożonej zmiany Cennika usług telekomunikacyjnych tp i nowe plany mogą być wprowadzony w życie. Ostateczna decyzja o ich wprowadzeniu należy jednak do Spółki - czytamy w  komunikacie UKE.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Trzy nowe plany biznesowe TP

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl