SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Trzy promocje Orange dla Firm

Orange dla Firm przygotował specjalne promocje dla nowych klientów biznesowych - 'Oferta bez telefonu', 'Najwięcej minut dla Firm' oraz 'Oferta szyta na miarę'.

Dają one abonentom biznesowym pakiety dodatkowych minut. Wszystkie trzy promocje dostępne są w Orange dla Firm od 3 marca do odwołania.
 
W ramach wszystkich trzech promocji dla każdego aktywowanego numeru abonenckiego  w planie taryfowym Firma 50, 100, 200, 400 lub 1000 abonent biznesowy w Orange dla Firm uzyskuje, w czasie 6 pierwszych pełnych okresów rozliczeniowych następujących bezpośrednio po dniu, w którym został aktywowany numer abonencki, dodatkowy pakiet bezpłatnych minut, którego wielkość zależy od wybranego planu taryfowego w Orange dla Firm:
Firma 50 – 50 dodatkowych bezpłatnych minut
Firma 100 – 100 dodatkowych bezpłatnych minut
Firma 200 – 200 dodatkowych bezpłatnych minut
Firma 400 – 400 dodatkowych bezpłatnych minut
Firma 1000 – 1000 dodatkowych bezpłatnych minut
 
Minuty z dodatkowych pakietów minut mogą być wykorzystane wyłącznie do wykonywania połączeń z numerami abonenckimi sieci Orange (z wyłączeniem połączeń wykonywanych w ramach usługi Biznes Grupa oraz połączeń z numerami specjalnymi - zgodnie z obowiązującym cennikiem). Minuty z dodatkowego pakietu bezpłatnych minut mogą być wykorzystane po uprzednim wykorzystaniu wszystkich minut abonamentowych oraz innych dodatkowych pakietów minut. Niewykorzystane minuty z dodatkowego pakietu minut do sieci Orange nie przechodzą na następne okresy rozliczeniowe. W przypadku dokonania zmiany planu taryfowego na plan taryfowy o wyższej opłacie abonamentowej, wysokość dodatkowego pakietu minut będzie odpowiadać ilości minut w dodatkowym pakiecie bezpłatnych minut właściwej dla nowego planu taryfowego. W ramach wszystkich trzech promocji opłata aktywacyjna (opłata za włączenie do sieci) wynosi 50 zł (61 zł z VAT). Warunkiem skorzystania z promocji jest zawarcie z Orange umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych na czas określony 24 miesięcy - czytamy w komunikacie.

Dodatkowo w ramach promocji „Oferta bez telefonu” abonent do każdego aktywowanego numeru uzyskuje rabat na abonament w wysokości:
- 16% w czasie 12 pełnych okresów rozliczeniowych następujących bezpośrednio po dniu, w którym została zawarta umowa o świadczenie usług telekomunikacyjnych dla numeru aktywowanego w planie taryfowym Firma 200
 
- 20% w czasie 12 pełnych okresów rozliczeniowych następujących bezpośrednio po dniu, w którym została zawarta umowa o świadczenie usług telekomunikacyjnych dla numeru aktywowanego w planie taryfowym Firma 400
 
- 30% w czasie 12 pełnych okresów rozliczeniowych następujących bezpośrednio po dniu, w którym została zawarta umowa o świadczenie usług telekomunikacyjnych dla numeru aktywowanego w planie taryfowym Firma 1000
 
W ramach promocji „Oferta bez telefonu” klient zawierający umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych na czas określony 12 miesięcy ma możliwość zakupu telefonu w cenie promocyjnej właściwej dla planu taryfowego Firma Mix 10.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Trzy promocje Orange dla Firm

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl