SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

'Tu będziemy szczęśliwi!'

Ruszyła jesienna kampania reklamowa kredytów hipotecznych Millennium.

6 listopada Bank Millennium rozpoczął jesienną kampanię reklamową kredytów hipotecznych. Emisji spotów reklamowych w telewizji publicznej i stacjach komercyjnych towarzyszyć będzie kampania w radio, prasie i internecie.

Spot będzie można oglądać do 3 grudnia w stacjach publicznych i komercyjnych. Emisja reklam radiowych w wybranych rozgłośniach ogólnopolskich zakończy się tydzień wcześniej, tj. 26 listopada.

W tym samym czasie prowadzona będzie promocja prasowa. Objęte zostaną nią dzienniki o zasięgu krajowym oraz tytuły lokalne. Tradycyjnie, oferta kredytów hipotecznych Millennium będzie też obecna w tygodnikach politycznych oraz magazynach wnętrzarskich.

Wśród partnerów współpracujących z Bankiem w zakresie promocji w internecie obok dużych portali ogólnotematycznych po raz pierwszy pojawią się również serwisy z ofertami nieruchomości (gratka.pl, trader.pl, czy kredyty.net).

Na okres trwania kampanii Bank przedłużył promocyjne warunki udzielania kredytów hipotecznych:
marże – już od 0,5% dla kredytów w PLN i w walutach obcych
0% prowizji dla kredytów w PLN
brak opłaty za wycenę nieruchomości
promocję 3 raty – unikalne na rynku rozwiązanie, które umożliwia spłatę rat kredytu (kapitału i odsetek) dopiero po trzech miesiącach od jego zaciągnięcia.
Klienci, którzy do końca roku złożą wniosek o kredyt hipoteczny wraz z kompletem wymaganych dokumentów mogą zaciągnąć kredyt przy bardzo atrakcyjnym oprocentowaniu:
już od  4,72% dla kredytów w PLN
już od 2,31% dla kredytów w CHF.
Możliwość spłaty niskiej raty Klienci Millennium zawdzięczają także jednemu z najdłuższych na rynku okresów kredytowania. Kredyt złotowy można zaciągnąć nawet na 40 lat! W przypadku kredytów indeksowanych do walut obcych max. okres kredytowania to 35 lat.
Na niskie koszty obsługi zadłużenia wpływa także brak wielu opłat:
0% prowizji za przewalutowanie kredytu na PLN
0% prowizji za wcześniejszą spłatę po 3 latach kredytowania, a także w ciągu pierwszych 3 lat, gdy jednorazowa spłata nie przekracza 30% aktualnego zadłużenia.
Ze środków uzyskanych w ramach kredytu hipotecznego w Millennium można sfinansować do 100% wartości nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie kredytu. Ponadto, Bank oferuje możliwość otrzymania dodatkowych środków na dowolny cel.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 'Tu będziemy szczęśliwi!'

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl