SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

TV.DISCO - taki kanał uruchomi w czerwcu 4fun Media

Spółka 4fun Media złożyła wniosek koncesyjny do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (KRRiT) w sprawie uruchomienia kanału muzycznego TV.DISCO, który ma wystartować w czerwcu 2011.

TV.DISCO ma być nadawany 24 godziny na dobę i dostępny we wszystkich renomowanych sieciach kablowych oraz na platformach cyfrowych. Jego dystrybucja będzie prowadzona w modelu free-to-air. Będzie to trzecia stacja muzyczna w portfolio własnych stacji 4fun Media S.A. (po 4fun.tv i rebel:tv).

TV.DISCO to kanał muzyczny, który jako alternatywa dla istniejących stacji muzycznych pop i pop-dance, ma wypełnić kolejną niszę rynkową. Pomysł na uruchomienie TV.DISCO jest uzasadniony brakiem konkurencji w tym segmencie rynku oraz świadomością wielkiego potencjału komercyjnego nowej stacji.

„Wykorzystując wiedzę w budowaniu kanałów tematycznych o profilu muzycznym, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie na rynek kanału TV.DISCO. Kierujemy go do silnej i dużej grupy konsumenckiej, fanów kultowych muzycznych przebojów filmowych takich jak Grease czy Gorączka Sobotniej Nocy z rewelacyjnym Travoltą w rolach głównych" – powiedziała prezes 4fun Media, Ewa Czekała.

Strategia 4fun Media zakłada wprowadzanie na rynek nowych telewizji tematycznych. Spółka zapowiada dalszą rozbudowę oferty produktowej, skierowanej do widza w wieku 16-49 lat i docieranie z nią do jak największej liczby widzów.

„Spółka posiada własną infrastrukturę, zaplecze technologiczne oraz zawartość programową, dzięki czemu może maksymalizować efektywność operacyjną kolejnych projektów. Wykorzystując dotychczasowe doświadczenie przy produkcji kanałów muzycznych, TV.DISCO będzie w całości produkowany przez 4fun Media. Oznacza to także, że kanał będzie w pełni interaktywny" – czytamy w komunikacie.

Dołącz do dyskusji: TV.DISCO - taki kanał uruchomi w czerwcu 4fun Media

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
andy
Niestety będzie to nisza, ale sami się przekonają. Jest o wiele więcej fajnych formatów.
0 0
odpowiedź