SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

TVN HD dostępny w ofercie Smart TV Vectry

Vectra rozszerza ofertę programową telewizji OTT (Over the Top). W usłudze TV Smart pojawił się kanał TVN HD, będzie on dostępny w pakiecie Start.

Article

W ofercie TV Smart operatora można oglądać telewizję przez internet (pod warunkiem podłączenia do sieci bez względu od tego, z usług jakiego operatora korzysta klient), co stanowi połączenie usługi OTT z telewizją linearną.

Telewizja Smart opiera się na dekoderze Smart 4K i Android TV, które są oferowane przez Vectrę w zestawie. Do wyboru dostępne są pakiety Start, Standard oraz Max – w każdym z nich będzie od teraz dostępny kanał TVN HD.

- TV Smart to przyszłościowa, moim zdaniem najbardziej nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się platforma dostępna na polskim rynku. Nieustannie pracujemy nad rozwojem tej usługi. Zależy nam na budowaniu bogatej oferty, która odpowie na współczesne potrzeby jak największej liczby klientów. Naszą misją jest móc podarować klientowi jego prywatne centrum zarządzania rozrywką i jak największą swobodę wyboru, zgodnie z hasłem – „oglądaj tak jak lubisz, co chcesz, gdzie chcesz”. Dlatego też, z usługi TV Smart oraz oferowanego wraz z nią dekodera Smart 4K, można korzystać nie tylko w domu, ale również poza nim - komentuje Tomasz Żurański, prezes zarządu Vectry.

Dorota Żurkowska, członek zarządu TVN Grupa Discovery dodaje, że cieszy ją fakt, że poprzez udostępnienie kanału TVN HD w usłudze TV Smart Vectry nadawca może „przyczynić się do rozwoju internetowej oferty programowej operatora, a jednocześnie ułatwić widzom dostęp do ich najpopularniejszej stacji telewizyjnej”.

- W ostatnim czasie, również za sprawą pandemii, jesteśmy świadkami niezwykle szybkich i znaczących zmian w zwyczajach widzów związanych z konsumpcją treści. W coraz większym stopniu oczekują od nas, że będziemy im dostarczać różnorodny kontent za pośrednictwem wielu platform. Udostępniając TVN HD w usłudze TV Smart wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom – stwierdziła Żurkowska.

Dostęp do kanału TVN HD będą mieli zarówno nowi, jak i obecni klienci usługi TV Smart, w tym aplikacji oraz za pośrednictwem strony tvsmart.vectra.pl.

Grupa Vectra obecnie dostarcza swoje usługi 1,7 mln klientów, w zasięgu sieci operatora znajduje się blisko 4,5 mln gospodarstw domowych, oferując usługi telewizyjne, OTT, internet światłowodowy, a także telefonię mobilną i stacjonarną dla domu i biznesu.

Dołącz do dyskusji: TVN HD dostępny w ofercie Smart TV Vectry

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl