SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

TVN i Tatuum z akcją „Jestem sobą”, celem wsparcie budowy Centrum Psychiatrii i Onkologii Dzieci i Młodzieży

W tym roku TVN i marka Tatuum, obchodzące 25. urodziny, przygotowały akcję „Jestem sobą”, która wesprze zbiórkę funduszy Fundacji TVN na budowę Centrum Psychiatrii i Onkologii Dzieci i Młodzieży.

W ramach akcji od 3 października w salonach stacjonarnych oraz tatuum.com, można kupić specjalnie zaprojektowane koszulki z limitowanej serii „Jestem sobą”. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na rzecz budowy Centrum Psychiatrii i Onkologii Dzieci i Młodzieży.

- Fundacja TVN realizuje niezwykle ważną i potrzebną inwestycję. Budujemy pierwsze w Polsce nowoczesne, spełniające światowe standardy Centrum Psychiatrii i Onkologii Dzieci i Młodzieży na terenie Centrum Zdrowia Dziecka. Stan psychiatrii dziecięcej jest alarmujący. Chcemy to zmienić. Bardzo dziękuję firmie Tatuum za dołożenie cegiełki do naszej budowy. Limitowana edycja koszulek Tatuum na 25-lecie TVN wspiera ten ważny cel - komentuje Katarzyna Kolenda Zaleska, Prezes Fundacji TVN

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Akcję zainaugurował specjalny odcinek „Milionerów”, który można było obejrzeć w TVN w poniedziałek, 3 października o godz. 20.55. Tego dnia stacja TVN obchodziła swoje 25. urodziny. W roli uczestników wystąpiły dwie pary: Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński oraz Michel Moran i Tomasz Jakubiak.

- W Tatuum mamy bardzo świadome i zaangażowane Klientki oraz Klientów, z którymi wspólnie, od lat wspieramy różne Fundacje. W 2020 roku zbieraliśmy fundusze na utrzymanie Antydepresyjnego Telefonu Zaufania i wykwalifikowanej kadry, która niosła pomoc potrzebującym, w tak trudnym dla nas wszystkich okresie pandemii. Zagadnienie zdrowia psychicznego jest dla nas wyjątkowo ważne. Tym bardziej cieszy fakt, że tym razem, wspólnie z TVN Warner Bros. Discovery, możemy na jeszcze większą skalę szerzyć świadomość tego tematu. Nie ma chyba lepszego sposobu by uczcić wyjątkową dla nas 25-tą rocznicę, niż wykorzystanie budowanej przez lata skali biznesu do wsparcia szlachetnego celu - dodaje Zuzanna Wesołowska-Kubiak, dyrektor marketingu w Tatuum.

Projekt budowy Centrum Psychiatrii i Onkologii Dzieci i Młodzieży we współpracy z Instytutem „Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka” został zainicjowany w 2020 roku. Będzie to pierwsze tego typu centrum lecznicze w Polsce i ośrodek referencyjny dla młodego pokolenia z całej Polski. Jego budowa ma się zakończyć pod koniec 2023 roku.

Oddział Pobytu Dziennego zapewni pomoc około 30 pacjentom dziennie, czyli 10 tys. pacjentom rocznie. Oddział Pobytu Stacjonarnego będzie dysponował 32 miejscami, w tym 6 łóżkami na Oddziale Obserwacji, 4 łóżkami na Oddziale Detoksykacji oraz 22 łóżkami na Oddziale Szpitalnym. W Centrum będzie również działać Poradnia Psychiatryczna, a pacjenci Centrum będą mieli możliwość korzystania z pełnej diagnostyki, tj. m.in. z tomografii, rezonansu czy szerokiego zakresu badań laboratoryjnych.

Dołącz do dyskusji: TVN i Tatuum z akcją „Jestem sobą”, celem wsparcie budowy Centrum Psychiatrii i Onkologii Dzieci i Młodzieży

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Anka
Brawo!
odpowiedź
User
UU
Niestety w naszym kraju bardzo potrzebne sa takie inicjaytywy.
odpowiedź