SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

TVN Media ogłasza deklarowane średnie ceny reklam na 2017 rok

Biuro Reklamy TVN Media ogłosiło tzw. deklarowane średnie ceny cennikowe brutto w TVN na każdy miesiąc 2017 roku. Są one średnio 2,5 proc. wyższe od tych obowiązujących w bieżącym roku.

Article

TVN Media, podobnie jak dotychczas, wprowadzając nową politykę handlową na 2017 rok, będzie kontynuować zasadę gwarancji średniej ceny cennikowej dla klientów TVN. Podając je TVN Media deklaruje, że średnia cena bloków reklamowych w danym miesiącu nie będzie wyższa od tej gwarantowanej.

Ceny te podawane są dla reklamodawców, którzy zadeklarują 100 proc. zakupu cennikowego w całym 2017 roku - czyli takich, którzy będą kupować czas reklamowy w TVN tylko po cenach z cennikach, a nie np. w pakietach GRP.

Taki reklamodawca może dostać dodatkowy rabat w przypadku, gdy średnia cena bloków reklamowych w danym miesiącu w godzinach 6-2 w programie TVN będzie wyższa od ceny zadeklarowanej przez TVN Media jako gwarantowana na 2017 rok. Wartość rabatu zostanie obliczona jako różnica między ceną danego miesiąca a ceną opublikowaną podzieloną przez cenę danego miesiąca.

Najwyższe ceny gwarantowane obowiązywać będą w kwietniu (okres świąt Wielkanocy) i listopadzie (okres przed Bożym Narodzeniem). I tak gwarantowana średnia cena cennikowa na kwiecień 2017 roku wynosi 18 226 zł* (w br. - 17 150 zł; wszystkie podane ceny dotyczą emisji spotów 30-sek.), a na listopad 2017 roku - 19 866 zł (w br. - 19 493 zł).

Z kolei najniższe ceny gwarantowane obowiązywać będą w okresie letnim, czyli w lipcu i sierpniu. Cena na lipiec wynosi 6 764 zł (w br. -  6 585 zł), zaś na sierpień  7 167 zł (w br. 7 344 zł).

Dołącz do dyskusji: TVN Media ogłasza deklarowane średnie ceny reklam na 2017 rok

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl