SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

TVN rozpoczęła eliminacje do nowej edycji 'Milionerów'

Telewizja TVN przygotowuje się do emisji nowej edycji teleturnieju'Milionerzy', który zniknął z anteny stacji kilka lat temu. Już wtym tygodniu kanał zaczął nadawać informacje o tym, jak wziąćudział w programie. Producentem teleturnieju jest firmaIntergalactic.

Mimo, że już rozpoczęły się poszukiwania uczestników (zgłaszaćsię mogą wysyłając sms pod specjalny numer), na razie nie madecyzji o tym, kiedy "Milionerzy" pojawią się na antenie TVN, ani wjakich dniach i godzinach będą emitowani. - Program nie zostałjeszcze umieszczony w ramówce - mówi nam Joanna Górska, szefowazespołu PR w TVN. Prawdopodobnie jednak teleturniej wystartuje zimąalbo najpóźniej wiosną przyszłego roku.

Firma Intergalactic, która zajmie się produkcją programu,produkuje już dla TVN magazyn "Pascal: po prostu gotuj", awcześniej dla TVP 2 przygotowywała muzyczny show "Dubidu".Producentem poprzednich edycji "Milionerów" był Endemol Neovision(obecnie Endemol Polska), ale firma ta (po wycofaniu się z niejITI) prawie w ogóle nie współpracuje z TVN.

Poza zmianą producenta zmienią się także nieco reguły gry.Podobnie jak w wersji angielskiej uczestnicy będą odpowiadać nie na15, a jedynie na 12 pytań. Zamiast trzech, będą zatem dwagwarantowane progi - pierwszy po drugim pytaniu (1000 zł) i kolejnypo siódmym (50 000 zł).

Cały czas nie wiadomo natomiast, kto poprowadzi teleturniej.Gospodarzem poprzednich serii był Hubert Urbański, który jednak wewrześniu pożegnał się z TVN po tym jak zażądał zbyt wielkiej gażyza prowadzenie szóstej edycji "Tańca z gwiazdami". Czy możliwy jestjego powrót w roli gospodarza "Milionerów"? - Rozmowy z prowadzącymprowadzi producent zewnętrzny. Stacja nie wyklucza żadnejkandydatury - wyjaśnia nam Górska.

"Milionerzy" emitowani byli w TVN od września 1999 roku dostycznia 2003 roku. Niektóre wydania programu oglądało nawet 6 mlnwidzów. Mimo czterech lat emisji główna wygrana jednak nigdy niepadła.

Dołącz do dyskusji: TVN rozpoczęła eliminacje do nowej edycji 'Milionerów'

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl