SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

TVN Warner Bros. Discovery z nową ofertą rozwojową dla pracowników, do końca roku zorganizuje 300 godzin szkoleń

Grupa TVN Warner Bros. Discovery wystartowała z jesiennym programem szkoleń. Do końca roku pracownicy Grupy mogą skorzystać z około 300 godzin zajęć, organizowanych przez zespół people & culture. Wśród jesiennych nowości pojawiły się trzy bloki szkoleniowe obejmujące zarządzanie projektami, doskonalenie kompetencji „miękkich” oraz tzw. „narzędziownik lidera”.

fot. materiały prasoweArticle

Jesienna oferta rozwojowa obejmuje 300 godzin szkoleń. Składają się na nią m.in. szkolenia z zarządzania projektami, w tym intensywny trening dający narzędzia i podstawy myślenia projektowego, szkolenie dotyczące pracy nad realnymi projektami i wyzwaniami, z którymi mierzą się pracownicy, a także program rozwojowy nastawiony na wzmacnianie innowacyjności oraz efektywne szukanie rozwiązań. Uczestnicy programu będą także odbywać comiesięczne spotkania z ekspertami, by dokonywać grupowej ewaluacji prowadzonych działań.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Pracownicy mają także możliwość skorzystania z całego spektrum szkoleń obejmujących różnorodne obszary wskazane przez zespół w przeprowadzonym badaniu, takie jak sztuka prezentacji i wystąpień publicznych, siła komunikacji niewerbalnej, excel czy warsztaty z kreatywności.

- Już teraz widzimy ogromne zainteresowanie nowościami z oferty szkoleniowej, która opracowana została tak, by idealnie odpowiedzieć na potrzeby naszych pracowników. W ramach jesiennego programu szkoleń członkowie zespołu TVN Warner Bros. Discovery mogą nie tylko poszerzać swoje kompetencje zawodowe, ale również rozwijać umiejętności przywódcze. Zdecydowaliśmy się na stworzenie szerokiego pakietu szkoleń w zakresie zarządzania projektami, zespołami i własną efektywnością. Jesień pod tym względem jest u nas bardzo różnorodna - komentuje Agnieszka Maciejewska, VP People & Culture w TVN Warner Bros. Discovery.

„Narzędziownik Lidera” dostępny w ramach jesiennej oferty szkoleniowej daje pracownikom dostęp do pakietu wiedzy i umiejętności zarządczych, takich jak: budowanie własnej efektywności, coaching a wpływanie na motywację i zaangażowanie zespołu, feedback & feedforward, asertywna komunikacja, zarządzanie stresem czy facylitacja jako narzędzie doskonalenia pracy zespołowej.

Nowa edycja programu „Leading women”

Jesienią uruchomiona została również nowa edycja programu rozwojowo-empowermentowego „Leading women”, którego poprzednie odsłony - jak informuje TVN Warner Bros. Discovery - cieszyły się dużą popularnością. Celem inicjatywy jest budowanie kompetencji przywódczych i wzmacnianie skuteczności osobistej kobiet, które nie pełnią jeszcze ról menadżerskich w firmie.

TVN Warner Bros. Discovery od lat angażuje się w inicjatywy związane z zapewnieniem różnorodnego i inkluzywnego środowiska pracy. Na przykład 2020 firma roku firma uruchomiła globalną inicjatywę o nazwie MOSAIC z myślą o integracji i wyrównaniu szans mniejszości w kluczowych obszarach biznesu. W ramach programu zainicjowano m.in. szkolenia w zakresie nieświadomych uprzedzeń, różnorodności treści i dostawców, wpływu społecznego oraz niewykluczającej rekrutacji.

Grupa medialna inwestuje także w rozwój swoich pracowników m.in. oferując im szkolenia w formułach stacjonarnych i online. Pracownicy mogą także korzystać z pomocy finansowej, dofinansowania do kursów zawodowych, opieki nad rodziną, a także brać udział w zajęciach poprawiających kondycję fizyczną i psychiczną.

Dołącz do dyskusji: TVN Warner Bros. Discovery z nową ofertą rozwojową dla pracowników, do końca roku zorganizuje 300 godzin szkoleń

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Krasawica
Kogo obchodzi praca działu PR w TVN-ie, który po różnych aferach z traktowaniem pracowników teraz męczy się, jak poprawić wizerunek TVN-u / Discovery?
odpowiedź
User
kg
To chyba szkolenia z szukania nowej pracy. W USA Warner wczoraj zwolnił 26% pracowników.
odpowiedź
User
lolol
Kogo te szkolenia obchodza? Toż te szkolenia są totalnie o niczym....
odpowiedź